معاون وزیر كار :

۹۶ و نیم درصد بنگاه های كشور خرد هستند

۹۶ و نیم درصد بنگاه های كشور خرد هستند معاون وزیر كار با اشاره به اینكه ۹۶.۵ درصد بنگاه ها خرد هستند، اظهار داشت: با توسعه شبكه سازی می توان به این بنگاه ها كمك كرد تا هم مشكل اندازه كوچك خویش را مدیریت كنند و هم از فواید آن بهره مند شوند.عیسی منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد مشکلات بنگاه های کوچک و خرد در کشور، تصریح کرد: بنگاه ها در ایران معمولاً در دسته بندی «کوچک و خرد» قرار می گیرند که بر مبنای ارزیابی های صورت گرفته، مشخص شده که ۹۶.۵ درصد بنگاه ها خرد هستند به این معنا که زیر ۱۰ نفر کارکن دارند.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: مسأله ای که وجود دارد این است که این بنگاه ها در تأمین تکنولوژی، مهارت و بازاریابی با مشکل مواجهند.
وی افزود: بر مبنای بررسی های صورت گرفته، با «توسعه شبکه سازی» می توان به این بنگاه ها کمک کرد؛ بنگاه های همگنی که در تأمین مواد اولیه و بازار فعال می باشند، با شبکه سازی می توانند مشکل اندازه کوچک خویش را مدیریت کنند و در کنار آن از فواید زیادی هم بهره مند شوند.
منصوری با اشاره به اینکه عمده فعالیت بنگاه های خرد و کوچک مبتنی بر بازار و مشتری است، تصریح کرد: برای توسعه اشتغال در کشور باید تمرکز خویش را بر گسترش بنگاه های خرد، کوچک و متوسط قرار دهیم.

1399/06/25
23:43:46
5.0 / 5
1821
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است