معاون وزیر كار:

تامین اجتماعی، بیمه بیكاری خرداد تا مرداد را پرداخت می كند

تامین اجتماعی، بیمه بیكاری خرداد تا مرداد را پرداخت می كند به گزارش كار و درآمد معاون روابط كار وزارت كار اعلام نمود: تامین اجتماعی، بیمه بیكاری سه ماهه خرداد تا مرداد را پرداخت می كند.به گزارش کار و درآمد به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حاتم شاکرمی در نشست بررسی فنی سامانه جامع روابط کار، درباره تأخیر در پرداخت بیمه بیکاری مشمولین در سه ماهه خرداد لغایت مرداد، گفت: سازمان تامین اجتماعی پرداخت این مبالغ را دنبال کرده و دراین زمینه قسمتی از مقرری مشمولین توسط سازمان پرداخت گردید و پرداخت سایر متقاضیان در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: هدف از ایجاد سامانه جامع روابط کار ارائه خدمات الکترونیکی با سرعت، شفافیت و سلامت بیشتر در امتداد سیاست های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در اجرای دولت الکترونیک است.
شاکرمی اظهار داشت: تداوم این خدمات را بدون بازگشت به روش های سنتی، با اصلاح نقصها احتمالی و بهبود مستمر آن ادامه می دهیم.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با همراهی همکاران ستادی و اجرایی برای ارتقای این خدمت، زیرساخت های این سامانه نیز ترمیم خواهد شد.
شاکرمی تصریح کرد: با مشارکت مرکز فناوری اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سامانه نوپا که طبیعتاً همراه با اشکالات جزئی است، تقویت خواهد شد.
وی اضافه کرد: در توسعه مراکز ثبت نام و احراز هویت کارگران و کارفرمایان در تلاش هستیم به غیر از پیشخوان و با همکاری مدیر عامل بانک رفاه از ظرفیت شعبات این بانک در سراسر کشور استفاده نمائیم.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم اطلاع رسانی درباره سامانه جامع روابط کار اصرار کرد و اضافه کرد: همه مدیران اجرایی باید پروسه این سامانه را برای جامعه هدف تشریح کنند.

1399/07/10
19:26:39
5.0 / 5
1346
تگهای خبر: بانك , بیكاری , بیمه , توسعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است