پروازهای آزمایشی ایرفرانس-كی ال ام برای حمل واكسن كرونا

پروازهای آزمایشی ایرفرانس-كی ال ام برای حمل واكسن كرونا كار و درآمد: شركت هولدینگ ایرلاین ایرفرانس-كی ال ام در بین ایرلاینهایی است كه برای چالش حمل میلیونها دوز واكسن كووید 19 كه باید در وضعیت دمایی خاصی نگهداری شوند، آماده می شود.به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، واکسنهای ساخت شرکتهای فایزر و مُدرنا که بتازگی نتایج موفقیت آمیزی داشته اند، هنوز موافقت نهایی رگولاتورها را کسب نکرده اند اما داروسازان، لجستیک آنها و فراهم کنندگان خدمات حمل و نقل، برای فعال کردن برنامه های حمل محموله های واکسن کووید ۱۹ منتظر چراغ سبز نمی مانند.

ایرفرانس-کی ال ام که به مدت چند دهه تجربه حمل دارو و واکسن در وضعیت دمایی کنترل شده را داشته است، آماده انجام پروازهای آزمایشی در ایام آینده برای حمل محموله های واکسن ساختگی از هاب کی ال ام در شیفول آمستردام می شود.

به دلیل وضعیت خاصی که واکسنهای فایزر و مُدرنا باید در آنها نگهداری شوند - واکسنها باید در دمای منفی ۸۰ درجه سلسیوس و منفی ۲۰ درجه نگهداری شوند - ماموریت حمل واکسنها پیچیده شده است.

کریستوفر بوشه، مدیر بخش بار ایرفرانس با اشاره به حجم عظیمی واکسن که مقرر است در سطح جهانی توزیع شود، در این زمینه اظهار داشت: این چالش لجستیکی بزرگی خواهد بود و مشکل دیگر کنترل دماست.

برنامه ریزی و آماده سازی برای حمل هوایی واکسن کووید ۱۹ در حالی انجام می گیرد که سفرهای هوایی جهانی محدود شده اند و ایرلاینها هشدار داده اند که محدودیتهای سفر، حمل هوایی محموله های واکسن را با چالش روبرو خواهدنمود برای اینکه حدود ۴۵ درصد از محموله های جهانی توسط هواپیماهای مسافربری حمل می شوند.

بر اساس گزارش رویترز، فلوران گراند، مدیر بخش بار دارویی ایرفرانس-کی ال ام اظهار کر: د بعید نیست این شرکت برای حمل واکسن کووید ۱۹، جتهایی که زمین گیر شده اند را به پرواز برگرداند.

منبع:

1399/09/01
12:39:48
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: پرواز , حمل و نقل , خدمات , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است