نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس خبر داد:

موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه كردن محور نورآباد- نهاوند

موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه كردن محور نورآباد- نهاوند لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه کردن جاده نورآباد- نهاوند آگاهی داد.


دکتر یحیی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: باتوجه به اهمیت جاده مواصلاتی دلفان به سمت شهرستان های نهاوند، ملایر، بروجرد، اراک، تهران و سایر شهرستان هایی که بیشتر تردد و ترانزیت مردم دلفان از ابن مسیر است و از اهمیت سوق الجیشی برخوردارست این مسیر را بعنوان یکی از جایگزین های کریدور شمال به جنوب مطرح کردیم.
وی افزود: عریض تر شدن مسیر فوق می تواند به رونق بیشتر اهالی این منطقه کمک شایانی کند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چهارخطه شدن مسیر جاده نورآباد- نهاوند می تواند شهرستان دلفان را از انزوای اقتصادی و اجتماعی خارج کرده و گام مهمی برای پیشبرد این منطقه در راه توسعه خواهد بود.
ابراهیمی اشاره کرد: متاسفانه حجم بالای تردد از این مسیر سبب شده روزانه شاهد تصادفات مرگبار باشیم که این امر اهمیت چهارخطه کردن مسیر را دو چندان می کند.
وی بیان کرد: خوشبختانه درخواست چهارخطه کردن جاده مواصلاتی نورآباد-نهاوند از سه راهی زالی تاپاسگاه قلعه قباد را مطرح کردیم که وزیر راه و شهرسازی موافقت خودرا با انجام این مساله اعلام نمود.1399/09/30
14:07:04
5.0 / 5
562
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است