سخنگوی طرح حمایت معیشتی كرونا تشریح كرد

چه كسانی یارانه، وام یك میلیونی و یارانه معیشتی می گیرند؟

چه كسانی یارانه، وام یك میلیونی و یارانه معیشتی می گیرند؟ سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی را شرح داد.به گزارش کار و درآمد به نقل از وزارت کار، حسین میرزایی امروز در یک لایو اینستاگرامی درباره جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی، عنوان کرد: افرادی مشمول این طرح می شوند که چهار شرط را داشته باشند و حتی اگر یک نفر از افراد خانواده، یکی از شروط را نداشته باشد، کل خانواده از این طرح معیشتی محروم می شود.
سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا ضمن اشاره به این شروط، اضافه کرد: در بررسی شاخصهای بانکی افراد، میزان واریزی ها، گردش حساب چهار سال گذشته افراد (۹۸-۹۷-۹۶-۹۵) و تراکنش های خرید آنها در شش ماهه اول سال ۹۹ را مورد رصد قرار می دهیم تا بر ما محرز شود که فرد در طول حداقل چهار سال گذشته وضعیت مالی خوبی نداشته و وضعیت او، بهبود هم نیافته است.
وی افزود: افرادی که مشمول بیمه رانندگان، قالی بافان و… هم هستند یا حتی خویش فرمایی، مشمول این طرح نمی شوند. البته بیمه پردازان خویش فرمایی از یک استثنا برخوردارند؛ به این معنا که فردی بیمه خویش فرمایی داشته و در بررسی ها متوجه شدیم که جز دهک های ۹ و ۱۰ درآمدی نیست و مجموع درآمدهای خانواده هم زیر حداقل دریافتی قانون کار (یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان) است اما فرد برای تأمین آتیه خود بیمه رد می کند.
میرزایی اظهار داشت: این افراد به شرط آنکه همه شرایط را در کل افراد خانواده داشته باشند و مجموع درآمد آنها زیر حداقل حقوق قانون کار باشد، از این طرح بهره مند می شوند.


منبع:

1399/10/11
00:51:28
5.0 / 5
721
تگهای خبر: بانك , بیمه , حقوق , درآمد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است