معاون مسكن شهری بنیاد مسكن:

مسكن ملی ماهانه ۳ میلیون تومان به خانوارها تحمیل می كند

مسكن ملی ماهانه ۳ میلیون تومان به خانوارها تحمیل می كند همدان معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام نمود: به صورت متوسط مسکن ملی هزینه ای ماهانه ۲.۹ تا ۳ میلیون تومان به خانوارها تحمیل می کند.


جواد حق شناس چهارشنبه یکم بهمن ماه در بازدید از پروژه مسکن ملی شهر نهاوند، بیان نمود: ساخت این واحدهای مسکونی با اولویت در شهرهای با جمعیت کمتر از ۱۰۰ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن می باشد که متقاضیان می توانند مطابق آئین نامه اجرایی و قانون ساماندهی عرضه و تأمین مسکن، جهت استفاده از طرح اقدام نمایند.
وی تاکید کرد: این طرح در سه قالب گروه ساخت، خودمالکین و انبوه ساز اجرا خواهد شد و نهاوند اولین شهرستان استان همدان با بیشترین مساحت زمین است که این پروژه در آن در حال اجرا می باشد.
حق شناس تصریح کرد: از راه اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در جهت کمک به تأمین مسکن، طرح «اقدام ملی تأمین مسکن» را در چارچوب راه اندازی ۳۲۰ واحد مسکونی در شهرستان نهاوند برنامه ریزی کردیم و عملیات اجرایی آن در حال انجام می باشد.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ادامه مطرح کرد: وام این واحدها، ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت به ازای هر واحد، در هیئت دولت به تصویب رسید و به بانکهای عامل ابلاغ گردید.
وی اظهار نمود: از طرفی تابحال در مرحله اول به همه متقاضیان ابلاغ گردیده که ۴۰ میلیون تومان در بانک عامل افتتاح حساب و واریز نمایند که مقرر است تا آخر ماه جاری، همه متقاضیان طرح اقدام ملی، مرحله اول واریزی را انجام دهند، در غیر این صورت از ادامه طرح کنار گذاشته می شوند البته برخی متقاضیان تابحال ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان مرحله دوم را هم واریز کرده اند.
حق شناس اظهار داشت: قرار بود با مجموع آورده ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان به انضمام تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی که در زمان تحویل، این وام از سازنده به متقاضی منتقل می شود، در مجموع ۱۷۰ تا ۱۸۰ میلیون تومان هزینه ساخت این واحدها از متقاضی ظرف دو سال دریافت شود که به صورت متوسط هزینه ای ماهانه ۲.۹ تا ۳ میلیون تومان به خانوارها تحمیل می کند، هزینه زمین هم به دو صورت ۹۹ ساله یا فروش اقساطی ۱۰ ساله از متقاضی دریافت می شد.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مسافرت نیم روزه خود به استان همدان، از طرح اقدام ملی مسکن شهر نهاوند و پروژه های ۲۷۴ و ۴۵ واحدی شهرک شهید حیدری بازدید کرد.1399/11/02
23:44:09
0.0 / 5
987
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , فروش , قانون
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است