معاون فرماندار رضوانشهر:

بازرسی و نظارت بر بازار تشدید می شود

بازرسی و نظارت بر بازار تشدید می شود به گزارش کار و درآمد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار رضوانشهر اظهار داشت: بمنظور مدیریت بازار و جلوگیری از هرج و مرج در بازار، بازرسی ها را تشدید می نماییم.


جعفر صفری روز یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان اظهار داشت: برای تنظیم بازار سه گروه شامل؛ تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان باید مورد توجه قرار گیرد و حقوق و منافع هر سه گروه باید دیده شود در عین حال با هر گونه هرج و مرج نیز بشدت برخورد خواهد شد.
وی اضافه کرد: با تداوم سرکشی و بازرسی از کانون های مختلف بازار و صنوف سطح شهر، امکان هرگونه اقدام و هرج و مرج را از فرصت طلبان خواهیم گرفت.
صفری اضافه کرد: برای جذب سهمیه شهرستان در زمینه ارزاق عمومی باید بیشتر تلاش نماییم تا حقوق مردم و شهروندان تامین گردد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رضوانشهر هم در ادامه این جلسه اظهار داشت: طی دو هفته اخیر و در امتداد تنظیم بازار به میزان ۱۰ تن روغن مایع در سطح این شهرستان توزیع شده است.
حسن مرادی اضافه کرد: برای کنترل و نظارت بر قیمت ها از شروع دی ماه تا کنون ۳۵۰ مورد بازرسی از صنوف مختلف بعمل آمده است که از این مقدار ۲۵ مورد تخلف مشاهده گردید و بیش از ۲۶ میلیون تومان جریمه اعمال شد.
همین طور در جلسه دیگری در زمینه ستاد مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان تصمیم گیری شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان رضوانشهر هم در این جلسه با اشاره به واکسن جدید کرونا که از کشور روسیه وارد ایران شده است، اظهار داشت: در مرحله اول به میزان ۲۲ هزار و ۵۰۰ دوز از این واکسن سهمیه این شهرستان می باشد.
دکتر فردین حق پرست اضافه کرد: افرادی که در مرحله اول در این شهرستان این واکسن را دریافت می کنند عبارتند از کادر درمان، سالمندان و افرادی که درای بیماری زمینه ای هستند.
وی در زمینه وضعیت رضوانشهر درباب بیماری کرونا اظهار داشت: این شهرستان هم اینک در وضعیت زرد قرار دارد و شرایط استان بسیار شکننده است و اگر دستورالعمل های ستاد ملی کرونا نادیده گرفته شود با تغییرات این رنگ بندی مواجه خواهیم شد.
وی همین طور اظهار داشت: هم اکنون تعداد ۵۱ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در منازل خود تحت نظار ما هستند که دوره قرنطینه ۱۵ روزه را سپری می کنند. ۴ نفر هم در بیمارستان شهدای رضوانشهر بستری می باشند.
شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و دو بخش بنام های مرکزی و پره سر در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.منبع:

1399/11/19
21:12:54
0.0 / 5
740
تگهای خبر: تولید , حقوق , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است