رئیس كل بیمه مركزی خبر داد

الزامی شدن بیمه واحدهای مسكونی

الزامی شدن بیمه واحدهای مسكونی رئیس کل بیمه مرکزی از الزامی شدن بیمه واحد های مسکونی آگاهی داد.به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، غلامرضا سلیمانی امروز در نشست خبری آنلاین در ارتباط با آخرین وضعیت صندوق بیمه بلایای طبیعی با اشاره به الزامی شدن بیمه واحدهای مسکونی اظهار داشت: پیش بینی بیمه مرکزی برای سال ۱۴۰۰ ماهانه ۲۰ هزار تومان حق بیمه در ازای تعهد پرداخت ۸۰ میلیون تومان خسارت است.

وی اضافه کرد: پیشنهاد بیمه مرکزی این است از ۲۰ هزار تومان حق بیمه، ۱۰ هزار تومان را دولت و ۱۰ هزار تومان را مالک روی قبض برق پرداخت کند.

پرداخت آنلاین خسارت ها

رئیس کل بیمه مرکزی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای پرداخت خسارت آنلاین بیمه ها به مردم در سال آینده اظهار داشت: هم اکنون به صورت آزمایشی پرداخت خسارت غیرحضوری تا سقف سه میلیون تومان در بیمه ایران عملیاتی شده است.

وی با اعلان اینکه طی ۱۰ ماه ابتدایی سال شرکت های بیمه ای ۶۶ میلیارد تومان بیمه نامه صادر کرده اند، تصریح کرد که فروش ۱۰ ماهه سال جاری حدود شش میلیارد تومان از کل فروش سال ۹۸ بیشتر بوده است.

سلیمانی همین طور با اشاره به دیگر برنامه بیمه مرکزی برای سال ۱۴۰۰ اظهار داشت که تغییر شیوه پرداخت خسارت برای خودرو های غیرمتعارف است که از سال آینده به همه خودرو ها تا سقف پوشش بیمه ای که انجام شده، خسارت داده می شود و دیگر بحث خودروی متعارف و غیرمتعارف مطرح نباشد.1399/11/20
22:07:28
0.0 / 5
752
تگهای خبر: آنلاین , بیمه , شركت , فروش
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است