آغاز به كار اتحادیه كسب و كارهای اینترنتی

آغاز به كار اتحادیه كسب و كارهای اینترنتی به گزارش كار و درآمد اتحادیه كسب و كارهای اینترنتی به زودی برای به روزرسانی عملكرد اتحادیه ها و همچنین خدمت به مصرف كننده به زودی شروع به فعالیت می كند.


رئیس اتاق اصناف اعلام كرده است كه در حال تلاش برای راه‌اندازی اتحادیه كسب و كارهای اینترنتی هستند.
 
علی فاضلی در خصوص اهمیت این موضوع گفت:
 
 فعالیت كسب و كارهای نوین طی دو سال گذشته مورد بحث زیادی قرار گرفته است و بر همین اساس، اتاق اصناف معاونتی را برای مدیریت این گروه تشكیل داده است.
به گفته‌ی فاضلی، قرار بر این شده است كه اتحادیه مستقلی در این حوزه تشكیل شود. برای تشكیل چنین اتحادیه‌ای جلساتی تشكیل شده و در سطح اصناف و دولت، پیگیری‌های لازم صورت گرفته است.
 
فراخوان عمومی برای ثبت‌نام و تشكیل هیئت مدیره این صنف منتشر شده است و بیش از ۵۰ واحد در این خصوص اعلام آمادگی كردند. تعدادی از اصناف در خصوص تشكیل این اتحادیه ابراز نگرانی كردند؛ اما فاضلی اعلام كرده است كه نمی‌توان جلوی پیشرفت كار و به‌ویژه اقداماتی را كه به نفع مصرف‌كننده است، گرفت و باید برای به‌روز شدن شرایط خود اقداماتی كنیم.
 
اتحادیه‌ها باید در راستای ارائه خدمات نوین حركت كنند و برای مثال آژانس‌های اینترنتی نمونه‌ای از حركت‌ها هستند. اگر اتحادیه‌ها در این زمینه اهمال كنند، دیگران منتظر نمی‌مانند و مطابق با دنیا پیش می‌روند. فاضلی در خصوص پشتیبانی اتحادیه‌ها از این پیشرفت گفت:
 
 اتاق اصناف پشتیبان همه اصناف است و نباید كسب‌ و كار نوین را مورد غفلت قرار داد؛ چرا كه می‌توان از این فضا برای بهبود كار بهره گرفت.
1396/04/13
23:41:41
5.0 / 5
4757
تگهای خبر: كسب و كار , اتحادیه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است