با حضور چهره های علمی كشور؛

نشان خادم المصطفی(ص) به همراه اول اعطا شد

نشان خادم المصطفی(ص) به همراه اول اعطا شد به گزارش کار و درآمد در مراسمی با حضور چهره های علمی کشور، نشان جهانی خادم المصطفی(ص) به همراه اول اعطا شد.


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز دوشنبه ۴ اسفندماه، در دومین آیین اعطای نشان جهانی خادم المصطفی(ص) که با حضور تعدادی از چهره های علمی و مدیریتی کشور در سالن همایش های هتل همای تهران برگزار شد، از خادمان عرصه علم و فناوری ایران که طی سالیان اخیر از این حوزه حمایت کرده اند، با اعطای لوح تقدیر و نشان جهانی خادم المصطفی(ص) تقدیر گردید.
در بخشی از لوح تقدیر اعطایی به همراه اول خطاب به مدیرعامل این اپراتور آمده است: «به رسم ادب و با کمال افتخار از این خیراندیشی شما با عنوان «پیشگام نیکوکاری و وقف علم و فناوری» با نهایت امتنان، تکریم و قدردانی می گردد. امید است که به فضل الهی این اقدام خیر شما با همت و همگرایی سایر مسلمانان، بخصوص نخبگان و دانشمندان، منجر به ایفای نقش مؤثر دنیای اسلام در توسعه علم و فناوری جهان شود و این تلاش مقدس به کاهش آلام بشریت و افزایش رفاه عمومی منتهی شود.
نشان خادم المصطفی(ص) در جهت تبیین و توسعه سنت حسنه وقف و به منظور ارج نهادن به همت عالی عاشقان حضرت مصطفی(ص) معرفی شده است.
تاکنون جمع کثیری از نخبگان حوزه های علم، فناوری، فرهنگ و هنر به همراه علما و علاقه مندان به توسعه علم و فناوری، همینطور واقفین و خیرینی از دانشگاه ها، شرکتهای دانش بنیان، سازمان ها و مؤسسات مختلف به جرگه خادمین حضرت مصطفی(ص) پیوسته اند که تحقق «هر مسلمان حداقل یک سهم برای توسعه علم و فناوری در جهان اسلام» را سبب شوند.
نشان خادم المصطفی در سطح بین الملل به ثبت رسیده است و می خواهد از همّت والای واقفین علم و فناوری در سرتاسر گیتی، اراده ای واحد را به منظور تحقق اهداف عالی جایزه مصطفی منجر شود.
http: //mci.ir/-WRDRO۹
م. خمنبع:

1399/12/05
14:10:33
0.0 / 5
916
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است