دستور جدید وزیر راه به معاون خود

وضعیت اضطراری فرودگاه ها و جاده ها به مردم گزارش شود

وضعیت اضطراری فرودگاه ها و جاده ها به مردم گزارش شود كار و درآمد: چند روز بعد از بارش سنگین برف در نقاط مختلف ایران كه به مسدود شدن بعضی از جاده ها و توقف پروازها در برخی از فرودگاه ها منجر گردید، وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به معاون حمل و نقل خود خواسته با حضور كارشناسان گزارش های گسترده ای در این رابطه تهیه شود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، در نامه آخوندی به مهرداد تقی زاده – معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی – آمده بارش برف در ایام هفتم و هشتم بهمن ماه سبب به وجود آمدن شرایط اضطراری در تهران، البرز، قزوین، گیلان، زنجان و قم شد، از این رو با فوریت دو تیم بررسی كارشناسی در زمینه ی حمل و نقل جاده ای و هوایی باید تشكیل گردد تا گزارشی از این مورد تهیه و عرضه كند.

وزیر راه و شهرسازی در این نامه به سازمان های هواپیمایی كشوری، راهداری و راه آهن دستور داده جزئیات مسائل را بررسی و گزارشی كامل از راهكارهای سیستمی جهت مقابله با وضعیت اضطراری تهیه و برای آگاهی عمومی ارائه نمایند.

وی سه ماه به معاونت خود فرصت داده تا این گزارش را درباره فرآیند شكل گیری شرایط اضطراری، بحران های احتمالی، نحوه مدیریت و اطلاع رسانی و همینطور اقدام میدانی صورت گرفته عرضه كند و همینطور در این رابطه پیشنهادهایی عرضه نماید.

ارائه چارچوب و شیوه دستیابی به بهبود فرآیندهای مدیریت شرایط اضطراری، كلیات نظام ارزیابی میزان آمادگی نیروی انسانی و تجهیزات در دستگاه های ذیربط و همینطور عرضه اصول اصلاحات ساختاری مورد نیاز در سیستم حمل و نقل سه پیشنهادی است كه وزیر راه و شهرسازی اعلام نموده باید در جهت آن بررسی های جدی صورت گیرد.

به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، بارش های هفته گذشته سبب توقف پروازها در دو فرودگاه تهران شد كه این مساله به باقی ماندن چند روزه مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) انجامید. در كنار آن مسدود شدن دو آزادراه تهران – قم و تهران – كرج هم سبب به وجود آمدن مشكلاتی برای مسافران این جاده ها شد كه برای چند روز هم ادامه داشت. برخی از مردم مشكلات مدیریتی و ابهام های موجود در سیاست گذاری مدیریت بحران را عامل این بی نظمی و مشكلات چند روزه می دانند.
1396/11/14
16:08:35
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: پرواز
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است