شاكری:

رای كمیسیون عمران مجلس به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان

رای كمیسیون عمران مجلس به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان به گزارش کار و درآمد یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از رای این کمیسیون به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان و پیگیری علل ترک فعل و قصور در اجرای این پروژه در طول سالیان گذشته اطلاع داد.


اقبال شاکری در گفتگو با ایسنا، بیان نمود: در جلسه این هفته کمیسیون عمران مجلس در مورد طرح قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان که مدت های طولانی در کش و قوس بوده و با افت و خیزهای زیادی روبرو شده است، بحث شد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: نهایتا کمیسیون این طرح را فاقد توجیحات لازم برای ادامه کار دانست و با ادامه اجرای این طرح مخالفت کرد. به وزارت راه و شهرسازی اعلام گردید که باید این پروژه متوقف شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم مدیریت درست در این طرح و از دست رفتن فرصت و سرمایه کشور بنده پیشنهاد دادم که تحقیق و تفحص از این طرح در وزارت و راه شهرسازی کلید بخورد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: اعضای کمیسیون با این پیشنهاد موافق بودند اما رئیس کمیسیون پیشنهاد کرد بر مبنای ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی مجلس این طرح مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. باید جوانب مختلف این طرح بررسی شود تا علت این که منابع کشور در این طرح به آسانی مورد بی توجهی قرار گرفته است مشخص شود. ترک فعل و قصوری که در این طرح صورت گرفته هزینه زیادی را به کشور تحمیل کرده است.
منبع:

1400/03/05
23:20:12
5.0 / 5
549
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است