مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس:

زمان دقیق شروع فروش سهام عدالت معین نیست

زمان دقیق شروع فروش سهام عدالت معین نیست مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن رد خبر انتشار یافته درباب شروع فروش سهام عدالت از فردا (شنبه) اعلام نمود که حالا هیچ زمان دقیقی را نمی توان برای شروع فروش سهام عدالت اعلام نمود.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، بامداد امروز در بعضی از رسانه ها خبری درباب شروع فروش سهام عدالت از فردا (شنبه) منتشر گردید. در این خصوص «سیدمهدی پارچینی» در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا به خبر انتشار یافته واکنش نشان داد و اعلام نمود: خبر شروع فروش سهام عدالت از فردا (شنبه) شیطنت برخی رسانه ها بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد؛ بدین سبب این خبر تکذیب می شود.
وی گفت: حالا شاهد افزایش تقاضا در سهام شرکت های حاضر در سبد سهام عدالت هستیم که این امر به سبب انتشار گزارش های مثبت از این شرکتها صورت گرفته است و قرار شد تا در صورت افزایش تقاضا در این شرکت ها، فقط واگذاری این دسته از سهام عدالت که برای فروش گذاشته شده اند بصورت بلوکی صورت بگیرد.
پارچینی با اعلان اینکه هفته گذشته اطلاعیه ای را دراین زمینه منتشر و اعلام کردیم، افراد می توانند مبادرت به بازبینی فروش سهام عدالت خود در سامانه مربوطه کنند، اظهار داشت: این افراد ممکنست باتوجه به شفاف شدن شرایط اقتصادی و سیاسی حاکم بر کشور دیگر به دنبال فروش سهام خود نباشند و به سبب بهبود روند بازار تمایل به نگهداری سهام خود داشته باشند تا بتوانند از رشد ارزش دارایی های خود منتفع شوند.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: باتوجه به صحبتی که مطرح و اعلام شده بود که سهامداران می توانند تا روز جمعه نسبت به بازبینی سهام خود اقدام نمایند، احیانا برداشت اشتباهی صورت گرفته است و چنین فرضیاتی به وجود آمده است که از فردا (شنبه) فروش سهام عدالت شروع می شود.
وی با تاکید بر این که چنین فرضیاتی درست نیست و حتی ممکنست تا چند هفته آتی هیچ اتفاقی درباب فروش سهام عدالت صورت نگیرد، اظهار داشت: بر طبق شرایط بازار تصمیم گیری می شود که این بخش از سهام بصورت بلوکی واگذار شود یا خیر، همین طور به هیچ عنوان عرضه خرد برای سهام عدالت را در این بازار نخواهیم داشت تا روند بازار تحت تاثیر فروش سهام عدالت قرار نگیرد.
پارچینی در آخر اشاره کرد: حالا هیچ زمان دقیقی را نمی توان برای شروع فروش سهام عدالت اعلام نمود.

1400/06/05
16:19:55
5.0 / 5
349
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان , شركت , فروش
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است