وزیر راه و شهرسازی خبر داد

کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز

کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز وزیر راه، مسکن و شهرسازی از کاهش 15 درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز آگاهی داد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، رستم قاسمی در حاشیه اجرای رزمایش زمستانی پلیس در جاده ها که قبل از ظهر امروز انجام شد با حضور در جمع خبرنگاران از طرح وزارت راه برای نوسازی ناوگان حمل و نقل در کشور آگاهی داد و اظهار داشت: ۳۶۰ هزار کامیون در کشور تردد می کنند که درصد قابل توجهی از آنها وضعیت مناسبی به لحاظ فرسودگی ندارند. ناوگان ریلی ما نیز در همین وضعیت است و در همین راستا طرح جامع نوسازی ناوگان حمل و نقل در کشور به اجرا درخواهد آمد و ما اعلام کردیم که باید طی چند سال پیش رو این نوسازی ها صورت گیرد.
قاسمی در مورد اجرای طرح هوشمند محدودیت های کرونائی نیز اظهار داشت: ما اعلام نموده ایم که افرادی که بنا دارند تا از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند حتما واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.
وزیر راه در پاسخ به پرسشی درمورد قیمت بلیت هواپیما اظهار نمود: ما تاکید کردیم که هواپیماها باید از ۶۰ درصد ظرفیت شان در روزهای کرونا استفاده کنند. البته در مورد افزایش قیمت نیز امسال و پیش از آغاز به کار دولت سیزدهم افزایش قیمت بلیت هواپیما را داشتیم که این مساله مربوط به تورم بود.
وی افزود: اما ما تصمیم گرفتیم که از امروز قیمت بلیت هواپیما ۱۵ درصد کاهش پیدا کند که این مساله از امروز اجرائی شد.
قاسمی در مورد استفاده از گاردریل های استاندارد در حاشیه جاده ها نیز اظهار داشت: بروزرسانی و مناسب سازی گاردریل ها نیز در دستور کار است و ما پیگیر این مساله هستیم.1400/09/01
16:16:38
5.0 / 5
228
تگهای خبر: حمل و نقل , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است