وزیر امور اقتصادی و دارایی:

اولین حراج الکترونیکی اموال تملیکی ۱۱ دی ماه

اولین حراج الکترونیکی اموال تملیکی ۱۱ دی ماه به گزارش کار و درآمد وزیر امور اقتصادی و دارایی از برگزاری اولین حراج الکترونیکی سامانه سازمان اموال تملیکی در 11 دی ماه آگاهی داد و اظهار داشت: شرکت کنندگان اول دی ماه می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.


به گزارش کار و درآمد به نقل از خبرگزاری ایرنا، «سید احسان خاندوزی» روز یکشنبه در آیین رونمایی از سامانه حراج سازمان اموال تملیکی، اظهارداشت: این سامانه برخط ظرفیت حضور بیش از ۱۰ هزار نفر را دارد.
وی با اعلان اینکه سامانه الکترونیک حراج موجب تسریع در فروش اموال تملیکی می شود، اظهار داشت: فروش اموال تملیکی پس از مراحل قضایی و تعزیراتی زمان زیادی می برد که پس از بازدید مقامات از انبارهای تملیکی، تسریع در فروش و تاکید بر مساله انبارداری مورد تاکید قرار گرفت.
خاندوزی اضافه کرد: خیلی از کالاها از سالهای ۹۳ و ۹۴ تا حالا در انبارها انباشت شده اند که اصلاح روش های موجود و تسریع در فروش با راه اندازی سامانه حراج اموال تملیکی یکی از شیوه های حل این معضل است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به این که در بعضی موارد، حراج های حضوری مورد نقد قرار گرفته است، اظهار داشت: شبهاتی همچون ایجاد رانت و انحصار درباب حراج های حضوری مطرح گردیده است که راه اندازی سامانه الکترونیکی حراج موجب ایجاد فضایی شفاف با قدرت رقابت برابر می شود.
وی افزود: برگزاری حراج های الکترونیکی به وصول درآمد دولت نیز کمک کرده و بستر حضور چند هزار نفری مردم از همه نقاط کشور را در حراج الکترونیکی فراهم می آورد.
خاندوزی ابراز افزود: امیدواریم راه اندازی این سامانه شروعی برای ارتقای سازمان اموال تملیکی و تسریع در روند فروش اموال باشد.
سامانه حراج الکترونیک سازمان اموال تملیکی امروز(یکشنبه- ۲۸ آذرماه) با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی گردید.منبع:

1400/09/28
12:25:50
5.0 / 5
323
تگهای خبر: اقتصاد , درآمد , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است