طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی:

مردان مجرد آماده ثبت نام در نهضت مسکن باشند

مردان مجرد آماده ثبت نام در نهضت مسکن باشند به گزارش کار و درآمد بنا بر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۵ سال در طرح نهضت ملی مسکن بزودی شروع می شود.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، سه روز قبل محمود محمودزاده - معاون وزیر راه و شهرسازی - به ایسنا اعلام نمود که مطابق مصوبه شورایعالی مسکن، بررسی های حقوقی در مورد طرح ورود مردان مجرد به نهضت ملی مسکن توسط وزارت راه و شهرسازی انجام شده و پیشنهاد ثبت نام از مردان مجرد بالای ۲۵ سال به وزیر راه و شهرسازی عرضه و درحال بررسی است.
محمودزاده اخیراً هم با بیان اینکه مردان مجرد بالای ۲۵ سال می توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند گفته است که نام نویسی از این افراد بزودی آغاز می شود.
بر این اساس ثبت نام از افراد متاهل که الان در جریان است تا ۱۵ دیماه ادامه می یابد و این زمان تمدید نخواهد شد. سپس ثبت نام از مردان مجرد بالای ۲۵ سال آغاز می شود.
مجردهایی که برای این طرح ثبت نام می کنند باید در زمان تحویل واحد متاهل شده باشند در غیر این صورت بر مبنای قیمت روز، مابه التفاوت را پرداخت خواهند کرد و واحدها را تحویل می گیرند.
با وجود آنکه این طرح هنوز به تایید نهایی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی نرسیده، از صحبت های محمودزاده چنین به نظر می آید که بزودی این پیشنهاد توسط قاسمی تایید و اجرا خواهد شد. فقط امکان دارد تغییراتی در سن مشمولان این طرح داده شود.
درمورد تعیین حداقل سن ۲۵ سال، این مورد مدنظر قرار گرفته که شرایط زندگی و ازدواج فراهم باشد. اگر در آینده شرایط متفاوت شود امکان دارد با عنایت به حجم تقاضا شرط سنی به صورت کلی برداشته شود.
منبع:

1400/10/08
12:29:46
5.0 / 5
261
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است