نماینده بوشهر: بحران مدیریت پررنگ تر از مدیریت بحران است

نماینده بوشهر: بحران مدیریت پررنگ تر از مدیریت بحران است كار و درآمد: نماینده مردم بوشهر از رییس جمهور خواست كه دین خویش را به مردم ادا كند و این مورد را متذكر شد كه نباید فراموش نماییم كه مدیون مردم هستیم و باید به آنها خدمت نماییم.به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، عبدالحسین خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس ضمن گرامیداشت حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در تذكری شفاهی اظهار داشت: مردم با حضور خود حماسه ای دیگر خلق كردند. درخت تنومند انقلاب اسلامی كم كم ۴۰ ساله می گردد ولی خالق این انقلاب شكوهمند به فرمایش حضرت امام و مقام معظم رهبری همانا ملت ایران هستند كه آنچنان كه سزاوارشان است از ثمرات این درخت تنومند انقلاب بهره مند نشدند. این مردم به سختی روزگار می گذارند.

وی اضافه كرد: مردم با جانفشانی در دفاع از ارزش های ملی و مذهبی نقش داشتند و نیاز به توجه بیشتری دارند. آقای رییس جمهور همت به كار بندید و مردانه به میدان بیایید و دین خویش را به مردم ادا كنید. مبادا روزی در جمهوری اسلامی ایران فراموش شود كه باید به مردم خدمت كنید و مدیون مردم هستید.

این نماینده مجلس ادامه داد: قدر مردم را بدانید و فرصت خدمت را غنیمت بشماریم. شاید بد نباشد كه در چهل سالگی انقلاب امیدهای مردم را با صدای بلند برای خود بخوانیم و به فكر دردهای مردم باشیم.

خدری در تذكر دیگر خود به وزیر راه و شهرسازی در مورد پروازهای بوشهر ـ تهران و تهران ـ بوشهر، اظهار داشت: در چند روز اخیر در این پروازها با تاخیرهای طاقت فرسا روبرو هستیم. این پروازها بیشتر به صورت چارتر هستند كه با قیمت های سرسام آوری تا سقف ۷۰۰ هزار تومان بدون نظارت به مردم داده می گردد.

این نماینده مجلس با انتقاد از عملكرد مسئولین در مبحث زلزله كرمانشاه و برف اخیر كشور، اظهار داشت: تذكر من به مدیریت بحران و هیات دولت می باشد. ما در این دو اتفاق شاهد بودیم كه بحران مدیریت پررنگ تر از مدیریت بحران است. در اینگونه اتفاقات دولت باید با همت بیشتری مشكلات مردم را رفع كند.
1396/11/24
14:18:14
5.0 / 5
4696
تگهای خبر: پرواز
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است