فرماندار:

۹ واحد تولیدی راکد در بابل به مدار تولید بازگشت

۹ واحد تولیدی راکد در بابل به مدار تولید بازگشت فرماندار بابل اظهار داشت: 21 واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان در تملک بانکها قرار داشتند که از این تعداد 9 واحد تولیدی رفع تملک و به مدار تولید بازگشتند ؛با احیا این واحد ها زمینه اشتغال  200 نفر برقرار شد.


قاسم عزیززاده گرجی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: تمام تلاش ما این است که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان هرچه زودتر مشکل ۱۱ واحد تولیدی دیگر را که در تملک بانکها قرار دارند برطرف شود تا این واحدها را به مدار تولید برگردانیم.
عزیز زاده گرجی بیان داشت: اگر خواهان رونق تولید و اشتغال پایدار در کشور هستیم باید بیشترین تمرکز خودرا در زمینه رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی قرار دهیم و امروز این رویکرد همچون برنامه های محوری شهرستان بابل است.
وی افزود: درابتدای فعالیت دولت سیزدهم از تعهد چهار هزار و۳۷۱ نفری بابل در زمینه ایجاد اشتغال، چهار هزار و ۱۵۷ شغل در شهرستان به وجود آمد که این آمار ۹۶ درصد تعهد شهرستان را محقق کرد.
فرماندار بابل گفت: دولت در زمینه اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نزدیک به ۵۴ میلیارد تومان سرمایه گزاری نموده است که این امر زمینه اشتغال ۹۷۷ نفر را فراهم نمود.
شهرستان ۵۴۰ هزار نفری بابل حدود ۴۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دارد که در سه شهرک و سه ناحیه صنعتی فعال است.

1401/05/10
10:32:37
5.0 / 5
213
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تولید , سرمایه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است