قطار باری چین وارد مرز اینچه برون در ایران شد

قطار باری چین وارد مرز اینچه برون در ایران شد به گزارش کار و درآمد، قطار باری چین که به سمت ایران عازم شده بود، وارد مرز اینچه برون در شهرستان گنبد کاووس استان گلستان شد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، مدتی پیش چین قطار باری ارومچی-انزلی که بوسیله دریای کاسپین و قطار باری دالیان-جلفا از مسیر تمام ریلی اینچه برون را به ایران اعزام کرده بود، وارد مرز اینچه برون شد.
این اولین بار بعد از سالیان متمادی است که چین بوسیله اینچه برون به ایران کالا صادر می کند. این اقدام در ادامه توسعه روابط حمل و نقل ریلی ایران و چین است. راه اندازی این مسیرها در افزایش حجم تبادل تجاری دو کشور، کاهش زمان ارسال کالا، اتصال چین به غرب آسیا و توسعه کمربند-راه به اروپا اهمیت به سزایی دارد.
حدودا دو ماه قبل نیز اولین قطار باری بین المللی Trans-caspian از نینگشیا چین عازم ایران شد. این قطار با کاهش زمان و هزینه ارسال کالا، کانال لجستیک بین المللی جدیدی را در اتصال چین به غرب آسیا به وجود می آورد و در توسعه تبادلات تجاری ایران و چین اهمیت به سزایی دارد.
این دو قطار با همکاری سفارت ایران در چین، راه آهن جمهوری اسلامی ایران و راه آهن قزاقستان، از چین عازم ایران شدند.1401/06/31
17:45:48
5.0 / 5
343
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , كالا , كانال
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است