نوروزی:

تابحال اقدامی برای ساخت مسکن انجام نشده است

تابحال اقدامی برای ساخت مسکن انجام نشده است کار و درآمد: به گزارش کار و درآمد، نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه «تا به حال اقدامی برای ساخت مسکن انجام نشده است»، اشاره کرد: نهضت ملی مسکن وعده آقای رییس جمهوری است که باید محقق شود.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد کتول در مجلس در جلسه روز سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق قرار شد ۲۰ هزار میلیارد تومان برای هر حوزه انتخابیه در امتداد محرومیت زدایی در اختیار برنامه و بودجه هر استان قرار بگیرد اما تا حالا این اقدام انجام نشده است؛ انتظار داریم وقتی این مساله در بودجه سنواتی به قانون تبدیل گشته است، اجرائی شود.
وی با تأکید بر این که مسکن با اهمیت ترین دغدغه مجلس و دولت و رهبر معظم انقلاب است، اظهار داشت: تابحال اقدامی برای ساخت مسکن انجام نشده است؛ نهضت ملی مسکن وعده آقای رییس جمهوری است که باید محقق شود. مجلس پای کار آمده و دولت اهتمام جدی برای تحقق این طرح دارد.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، عبدالرضا مصری که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر نماینده علی آباد کتول درباره ی موضوع مسکن از رییس کمیسیون عمران خواست تا گزارشی از پیشرفت طرح ملی مسکن را به تفکیک استانهای کشور تهیه کنند.
وی همین طور از رییس کمیسیون برنامه ریزی، بودجه و محاسبات خواست تا با دعوت از مسئولان سازمان برنامه و بودجه به این کمیسیون، تکلیف این بودجه را هرچه سریعتر روشن شود.
منبع:

1401/07/14
13:02:32
5.0 / 5
321
تگهای خبر: سازمان , قانون , كمیسیون , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است