به دنبال بازگشت نرخ بلیت به قبل از افزایش قیمت اتفاق افتاد

درخواست ایرلاین ها برای کاهش هزینه های جانبی

درخواست ایرلاین ها برای کاهش هزینه های جانبی کار و درآمد: با بازگشت قیمت بلیت هواپیما به پیش از افزایش 30 درصدی، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی گفت که شرکت های هواپیمایی خواهان کاهش برخی هزینه های جانبی شدند.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، در ایام گذشته موضوع افزایش قیمت بلیت هواپیما توسط ایرلاین ها اجرائی شد و انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام نمود که این افزایش قیمت در امتداد آزادسازی نرخ بلیت در قانون پنجم توسعه صورت گرفته؛ اما از طرف مسئولان دولتی اینطور واکنش داده شد که بااینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار است، اما شرکتها باید صبر کنند تا آن زمان که افزایش قیمت به تصویب ستاد تنظیم بازار برسد.
بعد از آن دادستانی که از ابتدا به ماجرا ورود کرده بود، اعلام نمود افزایش قیمتی که بوسیله انجمن شرکت های هواپیمایی به شرکت های هواپیمایی ابلاغ گردیده مورد تأیید ستاد تنظیم بازار نیست و این اضافه دریافتی حتما باید به مردم و به مسافرین برگردانده شود که در نهایت انجمن هواپیمایی هم کوتاه آمد و گفت شرکت های هواپیمایی طبق دستور دادستان، نرخ ها را به پیش از افزایش قیمت برگرداندند.
در این جهت حسین مُذنِب -مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی- در فضای مجازی نوشت: «با تاکید وزیر راه و شهرسازی برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم و همین طور تذکر دستگاه های نظارتی، شرکت های هواپیمایی ملزم به برگرداندن نرخ بلیت به قیمت قبل و بازگشت مبالغ اضافه دریافتی شدند. همین طور درخواست شرکت های هواپیمایی برای کاهش برخی هزینه های جانبی درحال پیگیری است.»1401/11/07
19:22:10
5.0 / 5
229
تگهای خبر: توسعه , حقوق , شركت , عملكرد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است