قرارداد اجرایی راه آهن رشت - آستارا به امضا رسید

قرارداد اجرایی راه آهن رشت - آستارا به امضا رسید کار و درآمد: به گزارش کار و درآمد، قرارداد اجرایی پروژه رشت - آستارا میان دو کشور ایران و روسیه به امضاء رسید.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، در حاشیه جلسه سه جانبه ایران، هند و روسیه که به میزبانی وزیر راه و شهرسازی کشورمان با مشارکت ۱۳ کشور برای تسهیل تردد در کریدور شمال-جنوب و با حضور مقامات کشورهای مختلف در تهران برگزار گردید، قرارداد اجرائی پروژه رشت - آستارا میان دو کشور ایران و روسیه به امضاء رسید.
موافقتنامه قرارداد اجرائی پروژه رشت - آستارا به امضای شرکت های معرفی شده از طرف دو کشور ایران و روسیه رسید و بگفته معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی طراحی این پروژه تا انتهای سال ۲۰۲۳ انجام شده و عملیات اجرائی آن نیز اوایل سال ۲۰۲۴ شروع خواهد شد.
در این قراداد مدت زمان پروژه، قوانین و شرایط اجرائی پروژه، ضمانت نامه ها و... مشخص شده است و با اجرای آن، گروه هایی از ایران و روسیه در پروژه مستقر می شوند.
به گزارش وزارت راه و شهرسازی، زمان اجرای این پروژه سه الی چهار سال تخمین زده شده است.
نشست سه جانبه ایران-هند و روسیه با هدف تسهیل ترانزیت در راه کریدور شمال-جنوب، امروز با حضور مقامات روسیه و هند و سفرای کشورهای حوزه دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان به میزبانی مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در تهران انجام شد.1402/04/14
12:13:54
5.0 / 5
313
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است