معاون وزیر راه:

اجرای دقیق قانون جهش تولید مسکن لازم است

اجرای دقیق قانون جهش تولید مسکن لازم است به گزارش کار و درآمد، معاون وزیر راه و شهرسازی با تکیه بر لزوم همراهی و مشارکت دستگاه ها در اجرای طرح ملی مسکن اظهار داشت: اجرای مو به موی قانون جهش تولید مسکن در لایه های مختلف مورد تاکید است.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، ارسلان مالکی ظهر یکشنبه در جلسه شورای مسکن در استانداری گیلان، اظهار نمود: مسکن یکی از نیازهای لزوم دار جامعه است که باید به آن ویژه پرداخته شود.
وی از تعهد ساخت ۴.۵ میلیون مسکن در کشور اطلاع داد و اضافه کرد: دولت سیزدهم تمام همتش را برای اجرای طرح ملی مسکن به کار گرفته است.
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به چالش ها و مشکلات ساخت مسکن در کشور، بیان نمود: طرح ملی مسکن در کنار مشکلات و چالش های پیش روی این بخش در حال اجرا می باشد.
مالکی با تکیه بر ضرورت همراهی و مشارکت دستگاه ها در اجرای طرح ملی مسکن، افزود: اجرای مو به موی قانون جهش تولید مسکن در لایه های مختلف مورد تاکید است.
وی ضمن اشاره به تلاشهای دولت در تأمین زمین برای ساخت مسکن، اضافه کرد: با انعقاد تفاهم نامه ای با دانشگاه آزاد، مقرر شد تا زمینهای در اختیار و مازاد برای ساخت مسکن عرضه شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه روند واگذاری زمین در روستاها تسهیل بخشیده می شود، اظهار داشت: ساخت مسکن روستایی و تسهیل بخشی در این عرصه مورد توجه و تاکید دولت سیزدهم است.
مالکی با اشاره به اینکه بازار اجاره و بهای مسکن کنترل و تنظیم می شود، افزود: کنترل بازار اجاره و بها و همینطور مالیات بر خانه های خالی برنامه راهبردی دولت می باشد.


منبع:

1402/06/27
09:59:32
5.0 / 5
247
تگهای خبر: تولید , جامعه , قانون , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است