مدیرعامل شركت برق منطقه ای تهران اعلام كرد؛

تامین برق پایدار برای مشترکان خانگی

تامین برق پایدار برای مشترکان خانگی به گزارش کار و درآمد، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای تهران اظهار داشت: تابستان امسال بدون اعمال هیچ خاموشی برنامه ریزی شده برق پایدار برای مشترکان تامین شد.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، حبیب قراگوزلو در حاشیه برگزاری مسابقات قرآن و نماز کارکنان وزارت نیرو در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تابستان امسال تابستان سخت و خیلی گرمی بود و تا امروز کم و بیش گرما ادامه داشت.
وی افزود: با توجه به این گرما تامین برق به خوبی انجام شد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران اشاره کرد: تابستان امسال بدون اعمال هیچ خاموشی برنامه ریزی شده برق پایدار برای مشترکان تامین شد و برخی خاموشی های جزئی داشتیم که به سبب برخی حوادث طبیعی بود که در اسرع وقت رسیدگی شد.
وی با اشاره به همکاری مناسب صنایع تهران با صنعت برق، افزود: مدیریت مصرف در بخش صنعت اعمال شد و برای زمستان امسال برنامه ریزی خوبی انجام شده است؛ ذخیره سازی سوخت به خوبی تا حالا انجام شده و این امر تا آذرماه ادامه دارد و همین طور برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی داشته باشیم.
این مقام مسئول با اشاره به تامین برق مترو تهران خصوصاً مترو پرند اظهار داشت: از سال قبل نشست هایی داشتیم و باید برای تامین برق مترو پرند، تقویتی را در یکی از پشت های انتقال آن منطقه انجام دهیم. درباب تامین مالی اتفاقات خوبی افتاده و تامین برق اولیه انجام شده است تا مترو بتواند خدمت رسانی داشته باشد.
وی در خاتمه اشاره کرد: تا پیش از اوج بار سال آینده تقویت پست به انجام می رسد که برق مطمئن و پایداری برای مترو پرند تامین شود.


منبع:

1402/06/30
14:14:27
5.0 / 5
228
تگهای خبر: شركت , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است