مدیركل دفتر بررسی سانحه سازمان هواپیمایی:

كمیته بررسی سانحه هواپیمای تركیه تشكیل می شود، دعوت از نمایندگان ۳ كشور برای حضور در كمیته

كمیته بررسی سانحه هواپیمای تركیه تشكیل می شود، دعوت از نمایندگان ۳ كشور برای حضور در كمیته كار و درآمد: مدیركل دفتر بررسی سانحه سازمان هواپیمایی اعلام نمود: با رسیدن نیروهای بررسی سازمان هواپیمایی به محل حادثه، رسما عملیات بررسی ابعاد این حادثه و بررسی اطلاعات مربوط به آن شروع شده است.


حسن رضایی فر در گفت وگو با ایسنا، خاطرنشان كرد: به دنبال سقوط هواپیمای CL۶۰ تركیه كه شب گذشته حوالی شهركرد ایران سقوط كرد، تیم های بررسی سازمان هواپیمایی كشوری به محل حادثه اعزام شدند و كار بررسی ابعاد مختلف این سانحه شروع شد. تابحال هشت جسد از مسافران این پرواز شناسایی شده و البته هلال احمر چهارمحال بختیاری به صورت مستقیم مسئولیت ابعاد انسانی این حادثه را برعهده دارد.

وی با بیان این كه برپایه قوانین بین المللی ایران با عنوان كشوری كه سقوط هواپیما در آن رخ داده مسئول و رییس كمیته بررسی سانحه خواهد بود، اظهار داشت: با عنایت به این كه این هواپیما تركیه ای بوده ساخت كشور كاناداست و دو تبعه از اسپانیا هم در آن حضور داشتند ما از مقامات هر سه كشور درخواست كرده ایم كه در صورت تمایل نماینده هایی را به ایران معرفی كنند تا در جلسات كمیته بررسی حاضر باشند.

به گفته مدیركل دفتر بررسی سانحه سازمان هواپیمایی، هم اكنون تركیه دو نماینده رسمی از سوی خود برای حضور در این كمیته اعلام نموده است.

رضایی فر در پاسخ به این سوال كه زمان احتمالی عرضه ی گزارش ابتدایی از این حادثه چه زمانی تخمین می گردد هم اعلام نمود: با عنایت به این كه كمیته بررسی این حادثه اخیرا تشكیل شده و نیاز به بررسی ابعاد دقیق كار خواهد بود، نمی توان به صورت دقیق از زمان به انتها رسیدن بررسی ها حرفی زد اما سازمان هواپیمایی كشوری تلاش می كند در كوتاه ترین زمان ممكن گزارش های ابتدایی خود از این حادثه را عرضه كند.
1396/12/21
14:25:56
5.0 / 5
4585
تگهای خبر: سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است