مدیرعامل انجمن خیرین مسكن ساز كشور خبر داد:

ساخت 30 هزار واحد مسكونی اقشار كم درآمد در كشور

ساخت 30 هزار واحد مسكونی اقشار كم درآمد در كشور كار و درآمد: مدیرعامل انجمن خیرین مسكن ساز كشور اظهار داشت: ۱۲۰ هزار واحد مسكونی برای اقشار كم درآمد توسط انجمن خیرین مسكن ساز در كشور در دست اجرا داریم كه تابحال 30 هزار واحد احداث شده است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، كیومرث سلگی در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: خیرین مسكن ساز بعنوان بخش مردمی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی و همه مراكز استان ها و ۱۲۰ شهرستان تحت حمایت بنیاد مسكن فعالیت می كند.این انجمن در زمینه مسكن اقشار كم درآمد با همراهی خیران و حمایت بنیاد مسكن و مشاركت خود مردم حدود ۳۰ هزار واحد را تابحال اجرایی كرده اند.

وی اضافه كرد: هم اكنون ۱۵ هزار واحد از مسكن اقشار كم درآمد به آخر رسیده و مابقی هم در دست اجرا است.
سلگی با اشاره به تامین مسكن خانواده های دارای دو معلول، تصریح كرد: حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد شهری و روستایی با مشاركت بنیاد مستضعفان، بنیاد مسكن، راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و انجمن خیرین مسكن ساز اجرا می گردد.
مدیرعامل انجمن خیرین مسكن ساز كشور، خاطرنشان كرد: تابحال اجرای حدود 7000 واحد مسكونی خانواده های دارای دو معلول در كشور شروع شده كه 3000 واحد هم به آخر رسیده است و كمك های بلاعوض توسط سازمان های یادشده انجام شده و وزارت راه و شهرسازی هم در امر تامین زمین و مسكن مهر بدون متقاضی در این زمینه همكاری كرده است.1397/01/28
15:24:58
5.0 / 5
4598
تگهای خبر: درآمد , سازمان , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است