مهر خبر می دهد؛

جزئیات برنامه های هفته كارگر، دیدار كارگران با مقام معظم رهبری

جزئیات برنامه های هفته كارگر، دیدار كارگران با مقام معظم رهبری كار و درآمد: هفته كارگر از فردا پنجم اردیبهشت ماه آغاز می گردد كه دیدار با رئیس جمهور و رهبری همچون برنامه های این هفته است.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، هفته كارگر از روز پنجشنبه مصادف با ۵ اردیبهشت آغاز می گردد و تا روز سه شنبه هفته آینده یازدهم اردیبهشت ادامه دارد.
در طول این هفته برنامه های ویژه ای برای كارگران برنامه ریزی شده بدین سان كه در اولین روز از هفته كارگر كه با عنوان «كارگران، میثاق با آرمان های امام و رهبری، پشتیبانی از كالای ایرانی» نام گذاری شده، تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی برنامه ریزی شده است.
همچنین روز ششم اردیبهشت با عنوان «كارگران، مهارت و صیانت از نیروی كار» نام گذاری شده كه در این روز دیدار جمعی از كارگران با مراجع عظام و خانواده شهدای كارگر پیش بینی شده است.
سومین روز از هفته كارگر هم به نام «كارگران، معنویت، نشاط و ورزش» تعیین شد كه كارگران در این روز در نمازهای جمعه سراسر كشور شركت می كنند.
شنبه هفته آینده چهارمین روز از هفته كارگر با عنوان «زنان كارگر، امید و مشاركت اجتماعی» است كه مراسم تجلیل از زنان كارگر در این روز برگزار می گردد.
در پنجمین روز از هفته كارگر هم كه با عنوان «كارگران، شوراها و تشكلهای كارگری» نام گذاری شده، مقرر است جمعی از كارگران با رئیس جمهور دیدار كنند؛ ضمن اینكه در این روز مراسم تجلیل از كارگران نمونه كشوری با حضور رئیس جمهور برنامه ریزی شده است.
«كارگران، بازنشستگان و قوانین حمایتی» هم عنوان ششمین روز از هفته كارگر مصادف با دهم اردیبهشت است. در این روز جمعی از كارگران كشور با رهبری دیدار می كنند.
در یازدهم اردیبهشت ماه و آخرین روز از هفته كارگر، به مناسبت «روز جهانی كارگر» راهپیمایی روز كارگر برگزار می شود.1397/02/05
19:47:08
5.0 / 5
4617
تگهای خبر: كارگر
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است