افتتاح نخستین خط راه آهن مجازی جهان

افتتاح نخستین خط راه آهن مجازی جهان كار و درآمد: نخستین خط راه آهن مجازی جهان و حمل و نقل سریع (ART)  آزمایش خویش را به مدت سه ماه در Zhuzhou  استان مركزی چین در استان هونان در تاریخ هشت مه 2018 شروع كرد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، به نقل از چاینا دیلی، سیستم ART توسط شركت سهامی راه آهن چین (CRRC) توسعه یافته است.
این سیستم نقطه عطفی در توسعه خودروهای خودران سیستم ART است كه از اكتبر 2017 شروع به كار كرده است كه با سه واگن و ظرفیت 307 مسافر وسرعت بالای 70 كیلومتر در ساعت مسافران را انتقال داده و باعث كاهش ترافیك خواهد شد.
در مقایسه این سیستم با تراموای شهری ART با تایرهای لاستیكی در امتداد خطوط سفید رنگ حركت كرده و كنترل سیستم توسط سیگنال های بی سیم با استفاده از سنسورها برای اطمینان ایمنی، حق تقدم و سرعت خواهد بود. هزینه آن هم تنها یك پنجم خودروهای معمولی اس و باتری آن هم با 10 دقیقه شارژ بیش از 25 كیلومتر را پشتیبانی می كند.
این سیستم هم اكنون هم قادر به رانندگی نیمه اتوماتیك است. مهندسان با عنایت به استفاده از سیستم ناوبری Beidou قصد دارند رانندگی تمام خودكار را در آینده ممكن سازند.
مسافران می توانند از ART با اسكن كردن كدهای QR، كشیدن كارت اتوبوس Zhuzhou و كارت شناسایی استفاده كنند.1397/02/20
21:12:55
5.0 / 5
4603
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است