علت واقعی لغزش خودروها در جاده چالوس مشخص نمی باشد

علت واقعی لغزش خودروها در جاده چالوس مشخص نمی باشد كار و درآمد: مدیركل راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اظهار داشت: با قطعیت نمی توان در مورد علت لغزندگی برخی نقاط در محور كرج – چالوس نظر داد.


عباس صفری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: علت یابی برای لغزش خودروها در بعضی از نقاط جاده چالوس كار ساده ای نیست.
وی ادامه داد: بعنوان یك كارشناس نه به صورت قطع می توانم بگویم علت لغزش خودروها در این محور ریختن گازوئیل است و نه جنس آسفالت؛ چون بدون شك در این امر عوامل دیگری هم دخیل هستند.
وی ابراز كرد: بدون شك سرعت راننده، نوع خودرو، شرایط جوی در زمان وقوع حوادث و بسیاری عوامل دیگر را باید در بررسی این جریان لحاظ كرد.
وی اضافه كرد: وظیفه اداره كل راهداری ایمن سازی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان است و این مساله صرفا به جاده چالوس محدود نیست.
این مسئول توضیح داد: به هر حال معاونت راهداری وظیفه دارد فارغ از هر دلیلی برای لغزش خودروها نسبت به ایمن سازی نقاط حادثه خیز و مدیریت سرعت در محور كرج – چالوس اقدام نماید.
صفری افزود: هنوز هیچ گزارشی مستندی از پلیس راه در خصوص این كه در نقاطی از محور كرج – چالوس لغزندگی وجود دارد به دست ما نرسیده است.
وی اظهار نمود: باید گزارش مستندی در مورد تعداد تصادفات، نقاطی كه بیشترین تصادفات را داشته و فراوانی خودروهایی كه درگیر لغزندگی شده اند، شرایط جوی در زمان وقوع حوادث و سایر جزئیات با استفاده از پلیس راه ارسال شود تا بتوان به صورت كارشناسی در این مورد تصمیم گرفت.
مدیركل راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اظهار داشت: بدون شك در بررسی این مساله استناد به چند نمونه فایل تصویری كافی نیست و باید با دقت جزئیات بررسی شود.1397/04/07
13:44:48
5.0 / 5
4489
تگهای خبر: حمل و نقل
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است