بهترین راهكار برای مبارزه با بیكاری ناشی از فناوری

بهترین راهكار برای مبارزه با بیكاری ناشی از فناوری كار و درآمد: كارآفرین فعال در آمریكا اخطار داده كه تكنولوژی در سال های پیش رو میلیون ها شغل را خواهد بلعید و درصورت عدم مدیریت این تحول عظیم، جامعه بشری به خصوص ایالات متحده با بحران بیكاری غیرقابل تصوری مواجه خواهد شد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از سایكولوژی تودی، اندرو یانگ ۴۳ ساله كه با ایده های ناب و جذاب در آمریكا كاملا شناخته شده، با تاسیس شركت غیردولتی VFA به دنبال جذب ایده های نو برای بهبود اوضاع كسب و كار در ایالات متحده است.
از نظر كارشناسان با عنایت به موفقیت های این كارآفرین جوان و ایده های ناب وی در كنترل فردای آمریكا، از جانب دموكرات ها بعنوان كاندیدای زودهنگام معرفی شده است تا به شكلی یك چالش جدید برای ترامپ محسوب شود.
اندرو یانگ نه تنها منتقد جدی روحیه و رفتار ترامپ در جایگاه ریاست جمهوری است، بلكه منتقد لیبل هایی همچون محافظه كار و لیبرال هم هست و اعتقاد دارد كه به جای تقسیم بندی های جاه طلبانه بهتر است به فكر اقتصاد فردای كشور در مواجه با ظهور تكنولوژی باشیم. به قول یانگ، بیش از نیمی از مردم آمریكا از وضعیت اقتصادی خود و قرار گرفتن در دوران تغییر ابعاد اقتصادی جهان با ورود پدیده اتوماسیون ناراضی هستند.
پدیده هایی همچون اتوماسیون، هوش مصنوعی و سایر دستاوردهای تكنولوژی در واقع بعنوان فرزندان علم نوین شناخته می شوند كه با پیشرفت هر شاخه از آن ها نیاز به حضور فیزیكی انسان در محل كار با چالش اساسی رو به رو می گردد.
مهمترین برنامه در دستور كار اندرو یانگ، برابری در كار و اقتصاد است. درواقع او به دنبال عرضه راهكارهای جدید برای سركوب یا كاهش عوارض شدید نفوذ تكنولوژی در زندگی بشر است.
كمپین اندرو یانگ، با شعار « اول انسان» به راه افتاده است. وی اعتقاد دارد كه ارزش انسان ها قابل مقایسه با پول نیست و همه باید برای مبارزه با فقر و بیكاری در آمریكا تلاش كنند.
مهمترین برنامه نخستین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده، توجه جدی به برنامه حداقل درآمد ماهانه پایدار یا UBI است كه طبق آن هر شهروند آمریكایی باید حداقل در ماه هزار دلار درآمد كسب كند.1397/04/20
14:31:35
5.0 / 5
4680
تگهای خبر: اقتصاد , جامعه , درآمد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است