رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی:

۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تكمیل راه آهن بستان آباد - تبریز لازم است

۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تكمیل راه آهن بستان آباد - تبریز لازم است كار و درآمد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی اظهار داشت: برای تكمیل راه آهن «بستان آباد - تبریز» ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، «داوود بهبودی» در حاشیه ی بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور از طریق آهن «بستان آباد - تبریز» در گفت وگو با خبرنگاران اظهار نمود: هدف اصلی از این بازدید، ارزیابی میزان پیشرفت پروژه ی راه آهن «میانه - تبریز» بوده كه برای ساخت آن حدود 1300 میلیارد تومان اعتبار در طول ۱۸ سال ساخت این پروژه صرف شده است.
وی تصریح كرد: ۱۸۰ كیلومتر از این راه آهن ۲۰۳ كیلومتری در حال اجرا بوده و زیرسازی تا مسیر بستان آباد به اتمام رسیده است، از نظر اتصال قطعات هم پروژه، پیشرفت ۶۰ درصدی دارد و امیدواریم این بخش تا آخر امسال به اتمام برسد، این ایستگاه تا اتمام كل پروژه، ایستگاه واسط خواهد بود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان این كه مسیر بستان آباد به تبریز ۶۵ درصد پیشرفت دارد، اظهار داشت: ستون های سه گلوگاه و پل بزرگ در این مسیر تولید شده و پیش بینی می گردد با تأمین اعتبار مورد نیاز این بخش هم تا سال آینده به بهره برداری برسد.
بهبودی خاطرنشان كرد: كل مسیر راه آهن میانه تا تبریز دارای ۹ ایستگاه است.1397/05/23
13:22:29
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است