برخورداری اقشار كم درآمد از 892 واحد مسكونی در زنجان

برخورداری اقشار كم درآمد از 892 واحد مسكونی در زنجان كار و درآمد: مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان زنجان اظهار داشت: راه اندازی و بهره برداری 892 واحد مسكونی در سطح استان برای اقشار كم درآمد از ابتدا تا آخر سال قبل انجام شده است.«سجاد صنعتی منفرد» در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: یكی از مهم ترین اهداف و رسالت های بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، تأمین مسكن محرومان و اقشار كم درآمد اعم از روستایی و شهری ازطریق تولید و راه اندازی واحدهای مسكونی با فراهم كردن مشاركت و همكاری مردم، خیرین یا دریافت تسهیلات بانكی است.

این مسئول افزود: معاونت مسكن شهری با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای راه اندازی مجتمع های مسكونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسكن محرومین، مبادرت به تأمین زمین، طراحی، تأمین منابع مالی، اجرا، نظارت كمی و كیفی بر اجرا و واگذاری مسكن در این بخش كرده است.

وی، اراضی، اجرای طرح مسكن مهر، ساخت مسكن شهری و انجمن خیرین مسكن ساز را از مهم ترین حوزه های فعالیت مسكن شهری دانست و اظهار داشت: راه اندازی و بهره برداری 892 واحد مسكونی در سطح استان برای اقشار كم درآمد از ابتدا تا آخر سال 96 انجام شده است.

صنعتی منفرد خاطرنشان كرد: بنیاد مسكن استان زنجان در حوزه مسكن شهری، در سال 96 شروع به ساخت 50 واحد مسكونی در قالب تأمین مسكن برای اقشار كم درآمد و ساخت 133 واحد مسكونی در قالب تأمین مسكن محرومین كرده است. همینطور تأمین زمین برای ساخت 95 واحد مسكونی در قالب تأمین مسكن برای اقشار كمدرآمد در استان در سال قبل اتفاق افتاده و امسال هم اقداماتی برای تأمین زمین برای ساخت 67 واحد مسكونی در قالب مسكن اقشار كم درآمد انجام شده است.

مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان زنجان، تصریح كرد: برنامه ریزی برای ساخت 42 واحد مسكونی در قالب تأمین مسكن محرومین در سطح استان برای امسال انجام شده و برای ساخت 300 واحد مسكونی در قالب تأمین مسكن برای اقشار كم درآمد هم اقدام می گردد.


1397/08/10
02:36:38
5.0 / 5
4757
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تولید , درآمد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است