شغل های پردرآمد در سال 2017

شغل های پردرآمد در سال 2017 كار و درآمد: بر اساس گزارش های بدست آمده از مشاغل مختلف پردرآمدترین و پر رونق ترین مشاغل به شرح زیر می باشد:


شغل های پر رونق 2017 به شرح زیر می باشند:
 
1- طراحی وب:
با توجه به تغییرات عمده دنیا به سمت بازار و تجارت الكترونیك و توسعه و شكل گیری خدمات جدید مبتنی بر شبكه و اپلیكیشن های گوشی های هوشمند، یكی از بهترین مشاغل طراحی وب و شبكه است.
2- همكاری در بازاریابی (Affiliate Marketing):
یكی از راه های كسب درآمد، متقاعد ساختن افراد به خرید محصولات و خدمات است و زمانی این فعالیت سودآورتر می شود كه شما برای راه اندازی این كسب و كار سرمایه اولیه چندانی را به كار نگرفته باشید.
3- متخصص تغذیه:
با تغییر در سبك زندگی، بسیاری از مردم و دولت ها به اهمیت نوع تغذیه و تمرینات ورزشی در سلامتی جوامع تاكید و توجه بسیاری داشته اند.
 
4-نویسنده كتاب های آنلاین:
با توجه به افزایش سرعت در سبك زندگی جوامع امروزی، فرصت برای مطالعه كتاب تا حدود زیادی كاهش یافته است.
5-آموزش مجازی:
این روزها با توجه به دشواری تردد در سطح شهر ها، هزینه های بالای خرید یا اجاره دفتر یا ساختمان، وجود امكانات و تجهیزات ساده و سریع الوصول در دسترس كودكان و بزرگسالان، تعدد موضوعات و دانش مورد تقاضا، هزینه بالای دانش و اشتراك گذاری آن، بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات به سمت راه اندازی سیستم آموزش آنلاین روی آورده اند.
6-متخصص تبلیغات در دنیای مجازی:
با توجه به حضور بیشتر افراد در دنیای مجازی، نحوه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل از این طریق اثربخشی بیشتری دارد.
7-تولید محتوا:
در امتداد اهمیت یافتن كسب و كارهای الكترونیك و اتكای مشاغل بسیاری به وجود شبكه و اینترنت، تولید محتوا یكی از مشاغل جدیدی است كه سیر استخدام در آن به سرعت در حوزه های مختلف در حال افزایش است.
8-تولید اپلیكیشن های ساده برای كودكان:
برخی آموزش ها و كاربردهای جاری كه برای كودكان نیز مناسب هستند، از نظر كاربردی برای آنها قابل درك یا استفاده نیست. بنابراین تولید نسخه های این نرم افزارها متناسب با دانش و تجربه محدود كودكان یكی از راه های جدید كسب درآمد در جوامع جوان و جمعیت رو به رشد است.
9-خدمات حمل:
با توجه به ترافیك و ریسك بالای سرقت در خصوص اجسام با ارزش یا حجیم، بسیاری از افراد علاقه مند به یافتن شركت هایی هستند كه این خدمات را به شكل كاملا حرفه ای و با كمترین ریسك انجام می دهند.
10-غرفه مواد غذایی:
همان طور كه پیشتر اشاره شد، سرعت زندگی ها رو به رشد بوده و افراد به دلیل ماندن در ترافیك، وقت زیادی برای صرف صبحانه، ناهار یا شام در رستوران ها نداشته و از سوی دیگر پرداخت این هزینه ها به صورت همیشگی برای بسیاری از آنها از صرفه اقتصادی برخوردار نیست.
11- تعمیر گوشی های هوشمند:
 
استفاده از گوشی های هوشمند بسیار متداول شده و بسیاری از افراد دانش كافی جهت كار با این وسیله را ندارند.
12-آزاد كار (Freelancer):
امروزه افراد متخصص بسیاری به این نوع كسب و كار روی آورده اند. در واقع، آنها با توجه به تخصص موجود برای پروژه های مختلف با سازمان ها همكاری موقت داشته و پس از پایان طرح، به همكاری با آن سازمان پایان می دهند و منتظر همكاری در طرح و پروژه دیگری با سازمان دیگری می شوند.
13- ترجمه:
با توجه به توسعه بازار گردشگری، یادگیری و آموزش زبان های زنده دنیا یا تلاش برای طراحی اپلیكیشن مناسب برای ترجمه همزمان و... فعالیتی است كه در آینده نزدیك به اوج خواهد رسید و تا مدت ها درآمدزایی خوبی خواهد داشت.
14- تامین و نظارت بر منابع انسانی:
با افزایش كاركنان دوركار یا شاغل در نقاط مختلف جغرافیایی غیر از دفتر مركزی، برخی شركت ها این امكان را ندارند كه بر كلیه كاركنان خود نظارت داشته و عملیات آنها را به طور مستمر رصد كنند. بنابراین ایجاد شركت هایی كه نیروی انسانی مناسب را به سازمان ها معرفی می كنند، یكی از مشاغلی بود كه فعالیت قابل توجهی داشتند.
15- آموزش نرم افزار:
آموزش خصوصی نرم افزار به متقاضیان حوزه مربوطه، یك كسب و كار كم هزینه و سودآور است كه سرمایه اولیه آن دانش و توان انتقال دانش است.
16- مشاور بورس:
با توجه به اهمیت بازار بورس در اقتصاد كشورها و گردش مالی بالای آن، افراد بسیاری علاقه مند به سرمایه گذاری در آن هستند. از این تعداد، بسیاری از افراد دانش و آگاهی كافی نسبت به بازار بورس و كار در آن را نداشته و از این رو نسبت به این نوع فعالیت انصراف می دهند.
1396/04/11
22:37:42
5.0 / 5
5444
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است