قیمت خانه در مناطق مختلف تهرانبعلاوه نمودار

قیمت خانه در مناطق مختلف تهرانبعلاوه نمودار كار و درآمد: گران ترین مسكن در شهر تهران به منطقه ۱ با متری ۱۰ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و ارزان ترین به منطقه ۱۸ با متری ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان تعلق دارد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در آبان ماه سال جاری بالاترین متوسط قیمت مسكن مربوط به منطقه ۱ با ۱۰ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان در هر متر مربع و پایین ترین قیمت متعلق به منطقه ۱۸ با متری ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان است. با این حال رشد قیمت مسكن نسبت به مدت مشابه سال قبل در منطقه ۱۸ معادل ۱۰. ۸ درصد و در منطقه یك ۵. ۵ درصد بوده است.

تعداد معاملات هم در منطقه یك بیش از دو برابر منطقه ۱۸ است. در آبان ماه سال جاری ۶۹۳ قرارداد خرید و فروش در منطقه یك به امضا رسیده؛ در حالی كه این رقم در منطقه ۱۸ معادل ۲۸۰ مورد بوده است.
در آبان ماه سال ۱۳۹۶ ۱۴. ۸ هزار فقره خرید و فروش مسكن در شهر تهران انجام شد كه نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۸. ۵ درصد افزایش نشان داده است. میانگین قیمت مسكن ۴. ۸۹ میلیون تومان بود كه نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۰. ۹ درصد بالا رفت.
رشد تعداد معاملات انجام شده طی آبان ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال قبل در تداوم رشد نقطه به نقطه مردادماه، شهریورماه و مهرماه سال جاری (به ترتیب معادل ۶. ۱، ۹. ۲ و ۳. ۴ درصد) بوده است.
توزیع تعداد معاملات هم از آن حكایت می كند كه منطقه ۵ با سهم ۱۶. ۵ درصد از كل معاملات، بیشترین تعداد قراردادهای مبایعه نامه را به خود اختصاص داده است. همینطور مناطق ۴ و ۲ به ترتیب با سهم های ۱۱. ۶ و ۱۰. ۱ درصدی در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. در مجموع ۷۴. ۸ درصد از كل تعداد معاملات انجام شده در شهر تهران مربوط به ۱۰ منطقه شهر (به ترتیب بیشترین فراوانی شامل مناطق ۵، ۴، ۲، ۸، ۱۰، ۱۴، ۷، ۱، ۳ و ۱۵) بوده و ۱۲ منطقه باقی مانده ۲۵. ۲ درصد از كل تعداد معاملات را به خود اختصاص داده اند.1396/09/16
16:18:50
5.0 / 5
4727
تگهای خبر: مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است