سرویس های جدید برای كسب و كارهای اینترنتی

سرویس های جدید برای كسب و كارهای اینترنتی كار و درآمد: اگر شما هم صاحب یك كسب و كار نوپا می باشید، مطمئنا كارگاه یا دفتر شما به شماره تلفن ثابت و منشی نیاز پیدا خواهد كرد، خبر خوب اینكه با كمك سرویس‌های منشی مجازی و تلفن گویا می‌توان هزینه راه اندازی یك دفتر در تهران و كلانشهرها را به شدت كاهش داد. این موضوع مورد توجه نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم می باشد.


این روزها كسب و كارهای اینترنتی پاسخگوی بسیاری از نیازهای جدید ما هستند، در دنیای پر شتاب كنونی هر روز راه‌حل جدیدی برای سرعت بخشی به كار و زندگی روزمره ما پدید می‌آید. از تاكسی‌های آنلاین و پخش غذا به صورت اینترنتی بگیر تا دفتر كار مجازی كه جبران كننده هزینه راه اندازی یك كسب و كار است و با استفاده از آن می‌توان در كمتر از 5 دقیقه صاحب شماره تلفن ثابت در تهران و یك دستیار یا منشی مجازی شد، فكسِ اینترنتی ارسال كرد و مدیریت تماس‌ها را به خوبی انجام داد.
 
خوشبختانه امروز دولت حامی جدی كسب و كارهای خلاقانه و نوپاست و مسئولان هم به فرصت‌های جدیدی كه دفتر كار مجازی ایجاد می‌كند پی برده‌اند.
 
 
حمایت از خلاقیت‌های اینترنتی موجب افزایش بهره‌وری می‌شود
 
رئیس كمیته آی‌تی كمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد خدمات جدید اینترنتی و كسب و كار مجازی، گفت: باید از راه‌هایی كه موجب كاهش هزینه و افزایش رفاه مردم می‌شود، استقبال كرد.
 
رمضانعلی سبحانی‌فر با بیان اینكه حمایت از خلاقیت‌های اینترنتی موجب افزایش بهره‌وری می‌شود، گفت: نباید با خلا‌های قانونی موجب شویم این نوع كسب و كار شكل نگیرد.
 
وی با بیان اینكه قوانین كمی در حوزه كسب و كار اینترنتی موجود است، اظهار داشت: دولت باید با ارائه لایحه حمایت‌های قانونی خود را از آن‍ها افزایش دهد و در عین حال ضابطه مشخص و نظارت بر این نوع تجارت و كارآفرینی داشته باشد.
 
یك كارشناس حوزه مدیریت كسب و كار با بیان اینكه با توجه به رشد تكنولوژی و هزینه های بالای راه اندازی دفتركار، اعم از اجاره محل شركت و هزینه تجهیزات اداری و نیروی كار مقیم، امروزه شركتها و افراد زیادی مایل به راه اندازی دفتر كار خود به صورت مجازی می باشند گفت: دفتر كار مجازی به عنوان پدیده ای نوظهور در دنیای كسب و كار چند سالی است به ایران نیز راه یافته است.
 
علی دشتی افزود: دفتر كار مجازی با داشتن امكاناتی مانند منشی مجازی، تلفن گویا و مركز تماس آنلاین در واقع دفتر كار شماست كه می توانید با صرف هزینه های بسیار پایین و بدون نیاز به داشتن مكان و یا خط تلفن این دفتر كار را برای خود راه اندازی كرده و كسب و كار خود را آغاز كنید.
 
 
تمامی كسب و كارهای اینترنتی باید دارای دفاتر كار مجازی باشند
 
سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز با بیان اینكه مالیات دریافتی از كسب ‌و كارهای اینترنتی باید حداقلی باشد، گفت: قوانین در حوزه كسب و كار مجازی در ایران كافی نیست.
 
سعید باستانی با بیان اینكه حمایت از كسب و كار اینترنتی همیشه دستور كار مجلس بوده است، خاطرنشان كرد: از آنجایی كه راه اندازی بنگاه اقتصادی در شرایط كنونی با توجه به هزینه‌های اولیه، سرمایه‌گذاران و صاحبان ایده را دچار تردید نموده است، استفاده از سیستم‌های نوین اینترنتی و مجازی می تواند سبب كاهش ریسك گردد و همچنین قوانین برای این حوزه باید با قوانین كسب و كارهای سنتی متفاوت باشد، چرا كه با توحه به اینكه هزینه در این كسب و كار كاهش می یابد، ارایه خدمات به مردم در فضایی ارزان‌تر و ساده‌تر شكل می‌گیرد.
 
وی خاطرنشان كرد: نكته دیگری كه باید روی آن متمركز شد این است كه امنیت شبكه‌ پولی و بانكی با ساز و كار خاصی مورد توجه قرار بگیرد تا فعالیت‌ها در این حوزه تحت شعاع این موضوع قرار نگیرد.
 
سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاكید بر اینكه تمامی كسب و كارهای اینترنتی باید دارای دفاتر كار مجازی باشند، یادآور شد: دفتر كار مجازی موجب می‌شود فرد به راحتی با مشتریان در تماس باشد در عین حال با توجه به اینكه نیازی به دفتر یا ساختمان فیزیكی وجود ندارد موجب كاهش شدید هزینه‌ها در این خصوص می‌شود.
 
 
علی دشتی فعال در حوزه كسب و كار اینترنتی تصریح كرد: یكی از اصول كارآفرینی به حداقل رسانیدن هزینه‌هاست، چرا كه یك كسب و كار جدید همیشه آن طور كه می‌خواهیم پیش نمی‌رود و شاید در آن زمانی كه مدنظر ماست به سوددهی نرسد.
 
وی ادامه داد: مزیت دیگر دفتر مجازی، سرعت و سادگی راه اندازی و استفاده از خدمات آن است. خدمات دفتر مجازی در عرض چند دقیقه به صورت آنلاین راه اندازی و آماده استفاده می شوند.
 
وی با بیان اینكه افراد می توانند با استفاده از دفتر مجازی با فراغ خاطر تمام تمركز خود را بر كسب و كارشان معطوف كنند اظهار داشت: دفتر مجازی با خدماتی كه عرضه می كند امكان دوركاری را برای نیروهای كار ایجاد می كند و كاركنان می توانند در خارج از دفتر، به معنای سنتی‌اش، مشغول كار باشند.
 
به گفته دشتی دفتر مجازی امنیت مضاعفی هم دارد زیرا خطوط دفتر مجازی مطابق با مقررات مخابرات ایران به كاربر واگذار می‌شود ولی از امنیت بیشتری هم برخوردار است زیرا یك لایه امنیتی هم روی خطوط ساده قرار می‌دهد.
1396/04/25
23:23:49
5.0 / 5
6307
تگهای خبر: كسب و كار , اینترنت , مشاغل
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است