روایت نقوی حسینی از جلسه فراكسیون ولایی با وزیر كار؛

شریعتمداری: معاملات تامین اجتماعی را طی ۳ ماه آینده علنی می نماییم

شریعتمداری: معاملات تامین اجتماعی را طی ۳ ماه آینده علنی می نماییم به گزارش كار و درآمد سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: شریعتمداری در جلسه امروز گفت شفاف سازی راهبرد ماست و ادامه خواهد داشت و كلیه معاملات مربوط به تامین اجتماعی طی ۳ ماهه آینده علنی می گردد.سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری جلسه مشترك فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اطلاع داد.
وی با اشاره به اینكه نمایندگان در این نشست نكات و نقطه نظرات خویش را با وزیر كار مطرح نمودند، اظهار داشت: تاكید بر هدایت و مدیریت دقیق تامین اجتماعی و حفظ حقوق كارگران و پیشگیری از دست اندازی دولت به حقوق آنها و همینطور تاكید بر حمایت و تقویت تعاونی ها و كارآمدسازی آنها بعنوان زمینه ساز اشتغال همچون محورهای مطرح شده در این نشست بود.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی اظهاركرد: در این نشست نمایندگان از شفاف سازی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی نسبت به شركت های وابسته به شستا تقدیر و تشكر و بر استفاده از مدیران توانمند، كارآمد و آشنا به كار تاكید نمودند.
نقوی حسینی با اشاره به اینكه نمایندگان در این نشست بر لزوم پرداختن جدی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغالزایی تاكید نمودند، اظهار داشت: تاكید بر همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای مصوبه مجلس در برنامه ششم توسعه، توجه به شرایط سخت بازنشستگان و درنظرگرفتن بسته های حمایتی از آنها یكی دیگر از محورهای مورد تاكید در این نشست بود.
وی افزود: نمایندگان در جلسه امروز فراكسیون ولایی، لزوم رسیدگی به شرایط درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی و همینطور ضرورت احیا و تقویت تعاونی های مرزنشینان در جهت اشتغالات مناطق مرزی را با محمد شریعتمداری مطرح نمودند.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی در ادامه با اشاره به سخنان وزیر كار در این نشست اظهاركرد: شریعتمداری ضمن تشكر از اعتماد مجلس، كار وزارتخانه تحت مدیریت وی را بسیار گسترده و متنوع عنوان نمود و با گرامیداشت یاد و خاطره مرحومین نوربخش و تاج الدین گفت، سیاستگذاری ما در حوزه پتروشیمی به سمت تشكیل هلدینگ های بزرگ و معتبر است تا وضعیت شركت ها همچون صنایع فولادی، سیمان و غیره را از شرایط فعلی خارج نماییم.
نقوی حسینی تصریح كرد: شریعتمداری در این نشست گفت شفاف سازی راهبرد ماست و ادامه خواهد داشت و كلیه اطلاعات لازم در اختیار شهروندان و مردم قرار خواهد گرفت چراكه نتایج خیلی خوبی از این مورد به دست آورده ایم و كلیه معاملات را طی ۳ ماهه آینده علنی می نماییم چونكه اصل بر شفافیت است.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی افزود: وزیر كار در این نشست سال ۹۷ و ۹۸ را متفاوت دانست و تصریح كرد اولویت های بودجه ای هم باید متفاوت باشد.
وی اضافه كرد: وزیر كار گفت ما خواهان پرداخت مطالبات تامین اجتماعی هستیم چونكه اگر مطالبات پرداخت نشود، چگونه تعهدات بیمه ای خویش را انجام دهیم، ازاین رو ترتیبات لازم برای این مسئله باید در بودجه ۹۸ دیده و تصویب شود.

1397/09/15
13:31:48
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: اشتغال , بیمه , تعاونی , توسعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است