نوبخت خبر داد

عیدی كارمندان پیش از ۲۲ بهمن واریز می شود

عیدی كارمندان پیش از ۲۲ بهمن واریز می شود كار و درآمد: رئیس سازمان برنامه و بودجه، از پرداخت عیدی كارمندان دولت پیش از ۲۲ بهمن ماه آگاهی داد.به گزارش كار و درآمد به نقل از شبكه خبر، محمدباقر نوبخت اظهار داشت: پیش تر قرار بود عیدی كارمندان دولت شامل شاغلان، بازنشستگان، لشكری و كشوری، به همراه قوه قضاییه و قوه مقننه در انتهای بهمن با حقوق بهمن ماه پرداخت خواهد شد؛ اما در هماهنگی با وزارت امور اقتصادی و دارایی و خزانه دار كل مقرر است كه پیش از ۲۲ بهمن، یك میلیون تومان عیدی را به حساب همه كارمندانی كه مشمول هستند، واریز نماییم.
وی درباره بودجه گفت: كار بودجه ۹۸، در كمیسیون تلفیق در مراحل پایانی است؛ البته اندكی سقف بودجه افزایش یافته است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: از طرف دیگر تبصره ای كه برای اصلاح ساختار بعنوان مقدمه در سال ۹۸ منظور كرده بودیم، حذف شده؛ البته برنامه جامعی از طرف سازمان برنامه برای اصلاح ساختار مالی كشور همچون ساختار نظام بودجه ریزی طراحی شده كه اسفندماه تقدیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه خواهد شد.
نوبخت تصریح كرد: امیدوارم زمینه های اجرای این برنامه اصلاح ساختار فراهم شود؛ البته با همه سختی هایی كه از نظر مسائل مالی وجود دارد، طوری برنامه ریزی شده كه بتوانیم تا آخر سال، همه تعهدات را انجام دهیم.
معاون رئیس جمهور، دهه فجر را فرصت مناسبی برای افتتاح طرح ها و پروژه هایی دانست كه در هر استان، طی سال های گذشته و سال های قبل شروع می شوند و به اتمام می رسند.

1397/11/20
20:03:06
5.0 / 5
5072
تگهای خبر: اقتصاد , حقوق , سازمان , كارمند
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است