اختصاص بیشتر از یك میلیارد تومان برای بازگشایی موقت جاده یاسوج - شیراز

اختصاص بیشتر از یك میلیارد تومان برای بازگشایی موقت جاده یاسوج - شیراز به گزارش كار و درآمد معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور اظهار داشت: یك میلیارد تومان برای بازگشایی موقت جاده یاسوج- شیراز كه طی روزهای گذشته به علت ریزش كوه و تخریب بخشی از جاده مسدود شده است، ابلاغ گردید.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، عبدالهاشم حسن نیا، اظهار نمود: جاده یاسوج - شیراز یكی از محورهای اصلی و شریانی كشور به حساب می آید و وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری برای بازگشایی كامل این جاده و همكاری با مسئولان اجرایی استان از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد كرد.
وی بیان كرد: هیچ گونه مشكلی برای تأمین اعتبار عملیات راهداری و ایجاد راه میان بر و موقت و همینطور بازگشایی كامل این محور وجود ندارد.
علی محمد احمدی - استاندار كهگیلویه و بویراحمد - هم تصریح كرد: با تمام توان و ظرفیت اجرایی و عمرانی برای بازگشایی این محور شریانی و اصلی اقدام خواهیم كرد.
وی ادامه داد: البته تا رفع مشكل و بازگشایی مسیر اصلی، جاده فرعی و قدیمی یاسوج- شیراز در منطقه تنگ سرخ (گردنه وزگ ماه پرویز) محور جایگزین خواهد بود.
احمدی همینطور بر این نكته اصرار داشت كه متولیان امر به هیچ وجه بر روی این محور فرعی، قدیمی، روستایی و البته سخت گذر با پیچ های خطرناك سرمایه گذاری نكنند و بیشترین تمركز باید بر روی رفع مشكل و بازگشایی مسیر اصلی باشد.
استاندار كهگیلویه و بویراحمد همینطور از حوزه معاونت عمرانی استانداری و اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خواست در سریع ترین زمان ممكن نسبت به ایجاد راه دسترسی و میان بر در محدوده منطقه مله شوره برای عبور اضطراری مسافران اقدام نمایند.
وی خاطرنشان كرد: البته مردم و مسافرانی كه از استان فارس قصد سفر به كهگیلویه و بویراحمد را دارند تا اطلاع ثانوی می توانند از مسیرهای منتهی به مناطق جنوبی از سمت قائمیه، نورآباد -بابامیدان هم تردد كنند.
احمدی خاطرنشان كرد: همینطور مسیر جاده كاكان از سمت آبشار تنگ تامرادی كه از مسیرهای قدیمی است هم می تواند راه دسترسی و گزینه دیگری برای مسافران و مردم استان فارس در مسافرت به استان كهگیلویه و بویراحمد باشد.1398/01/10
21:02:39
5.0 / 5
4940
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است