صندوق كارآفرینی امید خبر داد؛

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به كسب و كارهای صدمه دیده ناشی از سیل

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به كسب و كارهای صدمه دیده ناشی از سیل به گزارش كار و درآمد صندوق كارآفرینی امید ضمن اهدای بخشی از منابع خود به استان های سیل زده از آمادگی برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به كسب و كارهای صدمه دیده ناشی از سیل اطلاع داد.به گزارش كار و درآمد به نقل از صندوق كارآفرینی امید، با هماهنگی های صورت گرفته با ستاد مدیریت بحران و هلال احمر استان و شهرستان ها جهت تأمین اقلام مورد نیاز سیل زدگان شامل مواد غذایی و پوشاكی و تحویل اقلام به مردم سیل زده، اقدامات لازم صورت گرفت.
صندوق كارآفرینی امید كه در موقعیت های بحرانی مانند زلزله و سیل بخصوص در زلزله كرمانشاه و آذربایجان شرقی و در حوادثی مانند آتش سوزی ساختمان پلاسكو یكی از یاری رسانان، در پشتیبانی از صدمه دیدگان بوده است، در حادثه زلزله كرمانشاه حدود یكصد میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد ۲۲۰۰ شغل پرداخت كرده است. حالا هم این صندوق آمادگی دارد از كسب و كارهای صدمه دیده در استان های سیل زده كشور با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه حمایت كند.
در طی حوادث اخیر هم مدیران و كاركنان صندوق كارآفرینی امید در استان های سیل زده همگام با مسئولین ستاد بحران و جمعیت هلال احمر در حركتی جهادی مبادرت به خدمت رسانی به سیل زدگان كرده است.
صندوق كارآفرینی امید استان لرستان با هماهنگی های به عمل آمده با ستاد بحران و جمعیت هلال احمر استان در جهت یاری رسانی به سیل زدگان، مبادرت به تهیه و اهدا مایحتاج مورد نیاز از قبیل مواد غذایی و خوراكی به مبلغ پانصد میلیون ریال به جمعیت هلال احمر استان كرد.
كمك های اهدایی صندوق كارآفرینی امید به سیل زدگان استان لرستان شامل بسته های غذایی خشك، اقلام بهداشتی، آب معدنی، ۶۳۰۰ نان، بسته صبحانه (پنیر، خامه، حلوا شكری) و… می باشد، قابل ذكر می باشد كه ۸۵۰ پرس غذای گرم و بسته های نان از راه بالگردهای مستقر در استان به مناطق سیل زده ارسال و مابقی اقلام به ستاد بحران استان تحویل داده شد.
صندوق كارآفرینی امید استان گلستان هم از اولین ساعات وقوع سیل در این استان به امداد رسانی اقدام نمود و ۲۰۰۰ هزار پرس غذای گرم برای مردم صدمه دیده از سیل آق قلا توزیع شد.
در همین راستا مدیر صندوق كارآفرینی امید گلستان اظهار داشت: پس از فروكش كردن سیل نسبت به بررسی وضعیت كسب و كارهای زیر مجموعه صندوق كه صدمه دیده اند اقدام خواهد شد تا در چارچوب بازسازی یا سرمایه در گردش یا استمهال اقساط و بدهی ها اقدامات لازم صورت پذیرد.
مدیر صندوق كارآفرینی امید استان ایلام هم با حضور در جمع سیل زدگان روستاهای شهرستان سیروان با هماهنگی با ستاد بحران و جمعیت هلال احمر مبادرت به مدد رسانی به مردم سیل زده این شهرستان كردند.
علاوه بر این صندوق كارآفرینی امید استان خوزستان به همت مدیر صندوق استان و سایر كاركنان صندوق در ستاد و شهرستان ها از اولین ساعات با حضور در میان سیل زدگان نسبت به تهیه و توزیع غذای گرم و اقلام مورد نیاز سیل زدگان اقدام نمودند.
صندوق كارآفرینی امید استان چهارمحال و بختیاری هم با هماهنگی های به عمل آمده با ستاد بحران و جمعیت هلال احمر استان در جهت یاری رسانی به سیل زدگان، مبادرت به تهیه و اهدا مایحتاج مورد نیاز از قبیل مواد غذایی و خوراكی به مبلغ پانصد میلیون ریال به جمعیت هلال احمر استان كرد.
رئیس جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری در جلسه تحویل این اقلام از اقدام نوع دوستانه صندوق كارآفرینی امید تشكر كرد.
مدیر صندوق استان چهارمحال و بختیاری هم در این نشست از آمادگی پرسنل صندوق استان در همكاری با جمعیت هلال احمر و كمك رسانی به صدمه دیدگان اطلاع داد.
همچنین صندوق كارآفرینی امید استان كرمانشاه با هماهنگی های به عمل آمده با ستاد بحران و جمعیت هلال احمر استان در جهت یاری رسانی به سیل زدگان، مبادرت به تهیه و اهدا مایحتاج مورد نیاز از قبیل مواد غذایی و خوراكی به مبلغ پانصد میلیون ریال به جمعیت هلال احمر استان كرد.
صندوق كارآفرینی امید استان فارس هم كمك های غیر نقدی خود شامل اقلام ضروری به حادثه دیدگان را به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال اهدا كرد.


1398/01/21
14:45:55
5.0 / 5
4778
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است