نصب انواع كولر گازی در تهران توسط سرویسكاران مجرب

نصب انواع كولر گازی در تهران توسط سرویسكاران مجرب كار و درآمد: در ادامه توضیحاتی در خصوص نصب و راه اندازی كولر گازی تقدیمتان می كنیم.


خدمات نصب کولر گازی جزء سرویس هایی است که باید با دقت انجام شود. در نصب کولر گازی باید دقت شود که اسپلیت به درستی و کاملا صاف نصب شود. در ادامه توضیحاتی در خصوص نصب و راه اندازی کولر گازی تقدیمتان می کنیم.

 نصب کولر های گازی در دو صورت انجام می پذیرد:

  1. در صورتی که کولر گازی به تازگی خریداری شده باشد. برای نصب کولر گازی نو می بایست بدانید که این کار باید توسط پرسنل نمایندگی (برای حفظ حقوق گارانتی و تعویض قطعات) انجام بپذیرد.
  2. در صورتی داکت اسپیلت به هر دلیلی پس از کارکرد از واحد مسکونی جمع شود و دوباره به نصب مجدد آن اقدام گردد.

مراحل نصب کولر گازی

نصب کولر گازی در تهران یک کار کاملا تخصصی می باشد که شما باید آن را به یک نیروی متخصص بسپارید، همانطور که گفتیم نصب کولر گازی شامل دو مرحله می باشد، مرحله اول نصب یونیت داخلی، مرحله دوم نصب یونیت خارجی.

نصب پنل داخلی

اولین کار برای نصب پنل داخلی پیدا کردن مکان مناسب می باشد، برای اینکار باید یک دیوار که تحمل وزن اسپیلت را دارد و نور خورشید مستقیما به آن نمی تابد انتخاب کنید. همچنین باید دیواری را انتخاب کنید که حدود 15 سانتی متر فضای باز اطراف پنل وجود داشته باشد. پنل باید حداقل 2 متر از سطح زمین فاصله داشته باشد. همچنین پنل باید حداقل 1 متر از آنتن، پریز برق،خطوط اتصال تلویزیون و وسایلی از این دست دور باشد، زیرا نویز حاصل از این وسایل می تواند منجر به خرابی کولر گازی شود. از نصب پنل در مکان هایی که امکان نشت گاز در آن ها وجود دارد جدا خودداری کنید. در مرحله دوم صفحه نصب را بر روی دیوار مورد نظر محکم کنید، از تراز بودن صفحه نصب اطمینان حاصل کنید. در مرحله سوم متناسب با محل نصب کولر گازی، یک سوراخ بر روی دیوار ایجاد کنید. در مرحله چهارم از درست بودن اتصال های کابل های برق اطمینان حاصل کنید، سپس لوله هایی مثل لوله تخلیه آب را متصل کنید و در نهایت پنل داخلی را بر روی صفحه نصب متصل کنید. پس از پایان یافتن مراحل نصب پنل داخلی اقدام به نصب پنل خارجی کنید.

نصب پنل خارجی

پس از نصب پنل داخلی، شما باید پنل خارجی کندانسور را نصب کنید، برای نصب پنل خارجی ابتدا باید مکان مناسب را پیدا کنید، مکانی که انتخاب می کنید، نباید پر تردد باشد، همچنین این مکان باید از تابش مستقیم نور خورشید دور باشد. پس از پیدا کردن مکان مناسب پایه های پنل بیرونی را نصب کنید. مانند نصب پنل داخلی اتصالات مورد نیاز را انجام دهید، و در نهایت پنل خارجی را در مکان مورد نظر فیکس کنید. پس از نصب پنل خارجی باید مراحل نصب را کامل کنید، البته همانطور که گفتیم نصب کولر گازی کاری تخصصی می باشد و نصب کولر گازی را باید به نیروی متخصص بسپارید.

نکات لازم برای نصب کولر های گازی جنرال

  • یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان نصب کولر گازی جنرال توسط نصاب رعاین شود. نصب درست سینی پنل کولر گازی می باشد. فرد متخصص باید از درست نصب شدن و محکم بودن آن مطمئن باشد. چرا که سینی پنل از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل محافظت آن از پنل داخلی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
  • توجه کنید: به هیچ عنوان محل نصب کولر گازی جوری نباشد که در نزدیکی و یا کنار کولر آبی قرار بگیرد. زیرا متفاوت بودن عملکرد آن ها به طور کل ممکن است ایجاد مشکلاتی در موتور آن ها باشد. به طور مثال: کولر گازی رطوبت هوا را دیافت می کند اما کولر آبی بر عکس آن عمل می کند.
  • یکی از موارد مهم دیگر طریقه قرار گرفتن درست لوله تخلیه آب کولر گازی می باشد. زمانی که فرد متخصص در حال نصب این لوله می باشد خود شما هم دقت داشته باشید که لوله تخلیه آب باید در سطح پایین تری از کولر گازی قرار بگیرد. حتما مراقب باشید لوله تخلیه دارای سوراخ و یا نشتی نباشد به خصوص در پنل کولر گازی.
  • موردی دیگری که راجع به تخلیه آب کولر گازی می باشد و شما عزیزان باید حواستان به آن باشد. این می باشد که اگر برای تخلیه آب کولر گازی از سطلی استفاده می کنید، مراقب باشید زمانی که سطل پر می شود آن را خالی کنید. چرا که اگر این کار را به موقع انجام ندهید احتمال آن می باشد که آب به سمت کولر گازی برگردد.
  • توجه داشته باشید لوله تخلیه آب جرم نگیرد و یا در صورت مشاهده آن را از بین ببرید. چگونه؟ هیچ وقت از وسیله ی تیز یا هر چیز دیگری که ممکن است باعث سوراخی آن شود استفاده نکنید. تنها با فشار آب و فوت داخل لوله این کار را انجام دهید.
  • مکان مورد نظری که برای نصب کولر گازی در نظر گرفته می شود بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین علت می باشد که شما عزیزان برای نصب کولر گازی باید به فرد متخصص مراجعه کنید. زیرا مکان مناسب نصب کولر گازی روی خیلی از موارد تاثیر به سزایی دارد. اینکه منزل یا محیط کار شما چند متر است؟ از چند کولر گازی باید استفاده شود؟ و هر کولر گازی در چه نقطه ای قرار بگیرد تا بیشترین بازدهی را داشته باشد توسط فرد متخصص صورت می گیرد.

خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی توسط مجموعه سرویسکاران در شهر تهران انجام می پذیرد. اگر قصد استفاده از این خدمات را دارید بر روی لینک های بالا کلیک کنید و یا به وب سایت مجموعه سرویسکاران مراجعه نمایید:

http://www.serviskaran.ir/

سرویسکاران یک مجموعه بزرگ از متخصصین و سرویسکاران و تعمیرکاران مختلف در امر تاسیسات ساختمان است. شما می توانید برای استفاده از سایر خدمات این مجموعه از اپلیکیشن سرویسکاران استفاده کنید. اپلیکیشن این مجموعه که یکی از پر طرفداترین اپلیکیشن خدمات منزل است می تواند نیاز شما را برای انجام هر سرویسی در منزل بی نیاز کند. پیشنهاد می کنیم این اپ را در موبایل خود نصب کنید تا همیشه سرویسکاران دم دست شما باشد. برای نصب کولر گازی خود نیز می توانید از همین اپلیکیشن استفاده کنید.

1398/03/08
03:29:11
5.0 / 5
4692
تگهای خبر: رپورتاژ , حقوق , سایت , سرویس
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است