در دیدار شریعتمداری با وزیر كار سوریه در حاشیه اجلاس ILO مطرح شد

آمادگی ایران برای انتقال تجربیات سیاست های بازار كار به سوریه

آمادگی ایران برای انتقال تجربیات سیاست های بازار كار به سوریه كار و درآمد: وزیر كار و امور اجتماعی سوریه خواهان همكاری وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی ایران در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای، سیاستگذاری بازار كار و كار آفرینی شد.به گزارش كار و درآمد به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، وزرای كار ایران و سوریه در حاشیه یكصد و هشتیمن كنفرانس بین المللی كار دیدار و گفت و گو كردند.
در این دیدار محمد شریعتمداری با تاكید بر تمامیت ارضی سوریه و دفاع جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی این كشور، اقدام رئیس جمهور آمریكا در بخشیدن بخشی از خاك سوریه (بلندی های جولان) به یك رژیم اشغالگر دیگر را اقدامی مضحك تلقی نمود.
وی در ادامه مبحث باز سازی سوریه را مسئله ای حیاتی دانست و بر آمادگی كشورمان بر این مسئله تاكید و بر ظرفیت های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای تحقق این امر اشاره نمود.
ریما قادری وزیر كار و امور اجتماعی سوریه هم خواهان انعكاس ابلاغ تشكر خویش از ملت، رهبر ی و دولت ایران برای نجات این كشور از دست گروه های تروریستی شد.
وی با عنایت به اینكه جنگ در سوریه در ابعاد اقتصادی هنوز ادامه دارد و این مورد فشار زیادی را به دولت سوریه وارد می كند، خواهان همكاری وزارت تعاون، كارو رفاه اجتماعی در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای، سیاستگذاری بازار كار و كار آفرینی شد.
وزیر كار و امور اجتماعی سوریه با اشاره به یادداشت تفاهم های امضا شده میان دو وزارتخانه خواهان اجرایی شدن این اسناد شد.
شریعتمداری هم ضمن اشاره به ظرفیت های ایران در مورد آموزش های فنی و حرفه ای، سیاستهای بازار كار و احیای اشتغال روستایی آمادگی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی را برای انتقال تجربیات اعلام و ابراز امید واری كرد در مسافرت آتی وزیر كار و امور اجتماعی سوریه به جمهوری اسلامی ایران اجرای اسناد امضا شده میان دو وزارتخانه فراهم گردد.

1398/03/30
21:25:18
5.0 / 5
4545
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است