اعلام قیمت قطعی بلیت قطار مسافری تهران-وان

اعلام قیمت قطعی بلیت قطار مسافری تهران-وان كار و درآمد: قیمت قطعی بلیت قطار بین المللی مسافری تهران-وان 375 هزار تومان برای بزرگسالان و 195 هزار تومان برای خردسالان اعلام شد، هر چند تا اطلاع ثانوی و رسمی این سفر با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن در جدول كرایه های مشترك راه آهن های خاورمیانه با رقمی معادل 225 هزار تومان برای بزرگسالان و 130 هزار تومان برای خردسالان فعالیت خواهدنمود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، قطار بین المللی مسافری تهران-وان از سوم تیرماه سال جاری راه اندازی شد؛ اقدامی كه در امتداد توسعه همكاریهای كشورهای منطقه و گسترش صنعت ایرانگردی و جهانگردی، با همكاری راه آهن های ایران و تركیه مدنظر قرار گرفته است.
محمد رجبی - مدیرعامل شركت حمل و نقل ریلی رجا در گفت و گو با ایسنا، درباب قیمت بلیت قطارهای مسافری تهران-وان اعلام نمود: فعلاً با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن در جدول كرایه های مشترك راه آهن های خاورمیانه، در راه رفت یا برگشت (بلیت یكسره) به میزان ۲۲۵ هزار تومان برای بزرگسالان و ۱۳۰ هزار تومان برای خردسالان باشد كه تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد یافت اما باید اشاره كرد كه قیمت بلیت در این راه برای بزرگسالان معادل ۳۷۵ هزارتومان و برای خردسالان معادل ۱۹۵ هزار تومان لحاظ شده است.
جزئیات طول مسیر
هم اكنون قطار تهران-تبریز-وان از تهران حركت كرده و شامگاه همان روز به شهر تبریز می رسد و قطار یاد شده از ایستگاه تبریز نیز مسافرگیری و به سمت ایستگاه مرزی رازی حركت می كند.
مسافران در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرك و گذرنامه (خروج از ایران) را انجام می دهند، سپس قطار به سمت ایستگاه مرزی كاپیكوی در راه آهن تركیه حركت كرده و در این ایستگاه نیز مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرك و گذرنامه (ورود به كشور تركیه) را انجام خواهند داد و برمبنای تواقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه، حدود دو ساعت این مراحل طول می كشد.
قطار بعد از حركت از ایستگاه كاپیكوی حدوداً بامداد روز بعد به وقت تركیه وارد ایستگاه مقصد یعنی وان می شود كه در مجموع مدت زمان انجام این سفر در راه رفت یا برگشت حدوداً ۲۴ ساعت است.
نحوه خرید بلیت
امكان خرید بلیت این قطار از كلیه كانال های فروش بلیت قطار همچون دفاتر فروش سامانه ۱۵۳۹ و سایت رجا امكان پذیر است و قیمت بلیت قطار تهران- وان هم اكنون با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آنكه در جدول كرایه های مشترك راه آهن های خاورمیانه، در راه رفت یا برگشت (بلیت یكسره) به میزان ۲۲۵ هزار تومان بزرگسال و ۱۳۰ هزار تومان خردسال در نظر گرفته شده كه البته تخفیفات ارائه شده به صورت موقت است.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درباب سفر با قطار بین المللی تهران-وان علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir می توانند با تلفن ۱۵۳۹ (سامانه ارتباط با مشتریان شركت رجا) از سراسر كشور به صورت شبانه روزی تماس بگیرند.
منبع:

1398/04/09
01:18:36
5.0 / 5
4339
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , سایت , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است