رضایی: باید یك تعرفه ثابت بعنوان حق كمیسیون بنگاه ها در معاملات مسكن تعریف شود

رضایی: باید یك تعرفه ثابت بعنوان حق كمیسیون بنگاه ها در معاملات مسكن تعریف شود به گزارش كار و درآمد رئیس كمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینكه امروز افزایش قیمت مسكن به نفع بنگاه های معاملات مسكن می باشد اظهار داشت: حالا بنگاه ها می توانند در افزایش قیمت مسكن نقش داشته باشند چونكه افزایش قیمت به نفع آنان هم هست؛ ما باید به این سمت برویم كه دیگر حق كمیسیون بنگاه ها به قیمت مسكن وابسته نباشد.


محمدرضا رضایی كوچی در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینكه حالا بنگاه ها در معاملات مسكن نیم درصد از قیمت معامله را بعنوان حق كمیسیون دریافت می كنند، اظهار داشت: مشخص است زمانی كه حق كمیسیون بنگاه ها بر مبنای درصدی از قیمت معامله تعیین شود افزایش قیمت هم به نفع بنگاه داران خواهد بود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: حالا بنگاه ها می توانند در افزایش قیمت مسكن نقش داشته باشند چونكه افزایش قیمت به نفع آنان هم هست؛ ما باید به این سمت برویم كه دیگر حق كمیسیون بنگاه ها به قیمت مسكن وابسته نباشد تا آنها هم در افزایش قیمت بتوانند نقشی ایفا كنند.
نماینده مردم جهرم در مجلس خاطرنشان كرد: باید یك تعرفه ثابت بر مبنای متراژ خانه بعنوان حق كمیسیون بنگاه ها در معاملات مسكن تعریف شود تا دیگر بنگاه ها در افزایش قیمت مسكن نقشی ایفا نكنند.1398/05/30
15:46:03
5.0 / 5
4691
تگهای خبر: كمیسیون , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است