تشكیل شورایعالی كار با هدف تامین مسكن كارگران

تشكیل شورایعالی كار با هدف تامین مسكن كارگران به گزارش كار و درآمد در حالیكه در آخرین نشست شورایعالی كار مبحث خانه دار شدن كارگران كلید خورد، خبرها حكایت از آن دارد كه مقرر است در جلسه آتی شورا، راهكارهای تامین مسكن مشاركتی كارگران مورد بحث و بررسی قرار گیرد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا دویست و هشتاد و پنجمین نشست شورای عالی كار با محور بررسی راهكارهای تقویت تعاونی های مسكن و مصرف كارگران، ساز و كارهای تامین مسكن مشاركتی و استفاده از ظرفیت تعاونی های توزیعی برای تامین كالاهای اساسی و مورد نیاز كارگران سه شنبه دوم مهرماه اجرا شود.

در این جلسه معاون امور تعاون و معاون فرهنگی اجتماعی وزیر كار هم حضور خواهند داشت تا ضمن شنیدن دیدگاهها و نظرات تشكل های كارگری و كارفرمایی، راهكارهای پیشنهادی را بررسی نمایند.

قبل از این نشست شورای عالی كار مرداد ماه جاری با حضور معاون روابط كار و نمایندگان كارگری و كارفرمایی برگزار شده و مبحث تامین مسكن كارگران و توزیع كالاهای اساسی ارزان قیمت و حمایتهای غیرنقدی در دستور كار
قرار گرفته بود.

در این جلسه راهكارهای ترمیم قدرت خرید خانوارهای كارگری، پیگیری بخشنامه تبصره یك ماده ۷ قانون كار وگزارش سامانه جامع روابط كار هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.1398/06/30
15:26:31
5.0 / 5
4164
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است