تسلیت وزیر راه به خانواده قربانیان حادثه ریلی زاهدان، دستور اعزام اعضای كمیسیون عالی سوانح راه

تسلیت وزیر راه به خانواده قربانیان حادثه ریلی زاهدان، دستور اعزام اعضای كمیسیون عالی سوانح راه كار و درآمد: وزیر راه و شهرسازی در پیامی با بیان تسلیت به ملت شریف ایران و به خصوص بازماندگان خانواده های حادثه دیده ریلی زاهدان، به شركت راه آهن دستور داد سریعا جهت بررسی علت حادثه اعضای كمیسیون عالی سوانح راه آهن به محل حادثه اعزام شوند.


به گزارش كار و درآمد به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در پیام خود ضمن همدردی با خانواده های جان باختگان و آرزوی سلامتی برای مصدومان عزیز حادثه ریلی زاهدان در دستوری به شركت راه آهن خواهان اعزام اعضای كمیسیون عالی سوانح راه آهن به محل شد و بر پیگیری و ارائه خدمات بر مصدومان تاكید كرد.
وزیر راه و شهرسازی در دستور خود به بررسی دقیق حادثه و اقدام لازم برای جلوگیری از تكرار اینگونه حوادث در این منطقه تاكید كرد.
برمبنای دستور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر و مدیرعامل شركت راه آهن عازم محل حادثه شده است و علت حادثه خروج واگن از ریل در منطقه شورو زاهدان در كمیسیون عالی سوانح راه آهن در دست بررسی قرار گرفته است
در این حادثه ۵ واگن این قطار از ریل خارج شده و همه مصدومان این حادثه توسط نیروهای امدادی به مراكز درمانی منتقل شده اند و سایر مسافران نیز با اتوبوس به زاهدان منتقل شدند.
منبع:

1398/07/05
19:35:07
5.0 / 5
4613
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است