یك مقام مسئول در وزارت كار:

تمام كارگران بازداشت شده هپكو آزاد شدند

تمام كارگران بازداشت شده هپكو آزاد شدند كار و درآمد: مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار، از آزادی تمام كارگران بازداشت شده هپكو آگاهی داد.به گزارش كار و درآمد به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری درباره آخرین وضعیت آزادی كارگران هپكو گفت: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به زیرمجموعه های مرتبط در وزارتخانه، دستور رفع مشكل كارگران را ابلاغ كرده بود.
وی افزود: استاندار و مسئولان مرتبط استانی با همكاری موثر دستگاه قضایی در رفع بازداشتی كارگران همفكری و همكاری و پیگیری خوبی داشتند.
یاوری اضافه كرد: مدیرعامل جدید منصوب شده از طرف سازمان خصوصی سازی، باید هرچه زودتر نسبت به ستاندن تسهیلات مصوب ستاد تسهیل و رفع موانع تولیداز بانك ملی اقدام و با اولویت مطالبات حقوقی كارگران هپكو را پرداخت و برنامه كار و تولید را ارائه نماید.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار افزود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در جهت صیانت از نیروی كار و تثبیت اشتغال و پایداری تولید با انجام بازرسی، به صورت مستمر پرداخت بموقع مطالبات كارگران كه جزو دیون ممتازه است را، به كارفرمایان، سهامداران، مالكان و مدیران بنگاههای اقتصادی یادآوری می كند.
وی اشاره كرد: بهترین اقدام موثر برای تولید در شركت تولیدی و صنعتی هپكو عملیاتی و اجرائی كردن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.


منبع:

1398/07/06
23:02:43
5.0 / 5
4546
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بانك , بیكاری
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است