اعیانی ترین محله آمریكا كجاست؟

اعیانی ترین محله آمریكا كجاست؟ به گزارش كار و درآمد محله ˮ سنترال پارك جنوبیˮ در شهر نیویورك ركوددار گران ترین محله آمریكا شد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از بیزینس اینسایدر، ارزیابی متوسط قیمت خانه های فروخته شده در محله های مختلف آمریكا نشان داده است كه نیویورك كماكان گران ترین بازار مسكن در آمریكا را در اختیار دارد. طی مطالعات صورت گرفته توسط موسسه " پراپرتی كلاب" متوسط قیمت خانه های معامله شده در محله جنوبی سنترال پارك در شهر نیویورك در بازه زمانی ژانویه تا ژوئیه ۲۰۱۹ معادل ۹.۸ میلیون دلار بوده كه بیش تر از هر محله دیگری در شهرهای مختلف آمریكا بوده است.
در این گزارش هم چنین شهر نیویورك با متوسط قیمت مسكن ۲ میلیون دلار، گران ترین شهر در میان شهرهای آمریكایی در بازه زمانی مورد مطالعه بوده است. دومین محله گران قیمت هم در شهر نیویورك بوده و متوسط قیمت مسكن در آن ۵.۹ میلیون دلار برآورد شده است.
جالب است كه بدانید ركورد گران ترین خانه خریداری شده در آمریكا هم متعلق به همین شهر است. خبرگزاری ها در ماه ژانویه امسال گزارش داده بودند كن گریفین، میلیاردر ۵۰ ساله آمریكایی و بنیان گذار صندوق پوشش ریسك "سیتادل" كه با ۹.۶ میلیارد دلار ثروت در رده صد و سی هشتم ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد، با خرید یك پنت هاوس در شهر نیویورك به ارزش ۲۳۸ میلیون دلار، ركورد خرید گران ترین خانه در آمریكا را به نام خود ثبت كرده است.
طبق اعلام موسسه "مركر" نیویورك هم اكنون گران قیمت ترین شهر در آمریكا و نهمین شهر گران قیمت در جهان به حساب می آید. شهرهای سنگاپور، توكیو و هنگ كنگ از جانب این موسسه بعنوان گران ترین شهرهای جهان معرفی شده اند.
مجتمع جنوبی كه در محله جنوبی سنترال پارك نیویورك قرار دارد ركورددار گران قیمت ترین واحدهای آپارتمانی را در آمریكا دارد بگونه ای كه هر واحد آپارتمانی در این مجتمع ۲۵۰ میلیون دلار قیمت گذاری شده است.1398/08/03
14:33:03
5.0 / 5
4354
تگهای خبر: مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است