یك مقام مسئول؛

تمام كارگران آذرآب آزاد شدند

تمام كارگران آذرآب آزاد شدند به گزارش كار و درآمد مدیر كل پشتیبانی از مشاغل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی از آزادی تمام كارگران شركت آذرآب اطلاع داد و اظهار داشت: سهامدار عمده مكلف است نسبت به پرداخت ۱۵ میلیارد تومان  تسهیلات به آذر آب اقدام نماید.به گزارش كار و درآمد به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری درباره آخرین وضعیت كارگران بازداشتی شركت آذرآب اظهار داشت: تمام كارگران بازداشتی آذر آب با تشریك مساعی تمامی مسؤلان مرتبط استانی و همراهی و مساعدت دادستانی اراك آزاد شدند.
وی اضافه كرد: بانك كشاورزی بعنوان سهامدار عمده آذر آب با ۳۲ درصد سهام و یك فرد حقیقی با ۱۰ درصد سهام باید خویش را نسبت به حل مشكلات آذر آب متعهد بدانند.
این مقام مسئول اضافه كرد: بانك كشاورزی مطابق مصوبه مورخه اول آبانماه ۹۸ دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مكلف است نسبت به پرداخت ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات به آذر آب اقدام نماید.
یاوری تصریح كرد: نمایندگان و اعضای شورای اسلامی كار آذرآب بعنوان نماینده قانونی كارگران مستمراً امور مرتبط به كارگاه و كارگران و رفع مشكلات را باهمكاری نهادهای مسئول ذیربط پیگیری كنند.
وی با اشاره به اینكه كارگران آذر آب در زمره افتخارات جامعه كارگری كشور هستند، افزود: متقاضیان خرید سهام بانك كشاورزی در آذرآب باید برنامه مشخص برای احیاء و تداوم تولید و تامین حقوق كارگران حد اقل در ۵ سال آینده را به استانداری استان مركزی اعلام نمایند.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار اضافه كرد: تا زمانیكه بانك كشاورزی سهامدار عمده و اصلی آذر آب است و سه نفر از اعضاء اصلی هیات مدیره شركت تعیین می كند باید خویش را در مقابل مطالبات كارگران مسئول و پاسخگو بداند.


منبع:

1398/08/12
23:08:10
5.0 / 5
4311
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تولید , جامعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است