یك مسئول در وزارت راه و شهرسازی:

قطعات محور خرم آباد – پل دختر آماده مناقصه است

قطعات محور خرم آباد – پل دختر آماده مناقصه است به گزارش كار و درآمد ایسنا/لرستان معاون شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل راه و شهرسازی اظهار داشت: به جهت اینكه مشكل محور خرم آباد - پل دختر را به صورت اصولی و بنیادی حل نماییم این پروژه به چهار قطعه تقسیم شده و آماده مناقصه است.


محمدرضا كدخدازاده در جلسه اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینكه ۲۰ طرح ملی در لرستان تعریف شده كه در سیل با خسارت مواجه گشتند، افزود: به لحاظ پیشرفت فیزیكی این پروژه ها را مطلوب می دانیم.
وی با اشاره به اینكه آزادراه اراك- خرم آباد و راه آهن سراسری جزو پروژه های بزرگ و ابر پروژه های ما هستند، اظهار داشت: سیل در ابتدای سال خسارت زیادی به استان وارد كرده است.
كدخدا زاده افزود به جهت اینكه مشكل محور خرم آباد – پل دختر را به صورت اصولی و بنیادی حل نماییم این پروژه به چهار قطعه تقسیم شده و آماده مناقصه است و قطعه اول آنرا به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار كردیم و سایر قطعه ها را به مناقصه خواهیم گذاشت.
وی بیان كرد: البته در مسافرت نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه به لرستان برپایه ماده ۵۶ بانكهای سپه و ملی را هم برای این پروژه درگیر كرده ایم.
این مسئول اظهار نمود: چهار خطه محور خرم آباد كوهدشت با پیشرفت فیزیكی بالا باید جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی قرار می گرفت.1398/08/22
19:18:28
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , توسعه , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است