سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری:

محاسبه میزان صدمه وارد شده به بخش هوایی احتیاج به آنالیز دقیق تر دارد

محاسبه میزان صدمه وارد شده به بخش هوایی احتیاج به آنالیز دقیق تر دارد به گزارش كار و درآمد سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود: معمولا در فصل پاییز، تقاضا برای سفرهای هوایی كاسته می شود و در همین راستا هم قیمت بلیت هواپیما كاسته می شود اما الان مشكلی برای فروش اینترنتی بلیت هواپیما نداریم.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، به دنبال قطع شدن اینترنت ناشی از ناآرامی های اخیر در هفته گذشته صدمه هایی به بخش های مختلف در رابطه با اینترنت وارد شد اما رضا جعفر زاده -سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری- در پاسخ به این سؤال كه چه صدمه ای به صنعت هوایی كشور بخصوص خرید و فروش اینترنتی بلیت هواپیما وارد شد؟ اینگونه به ایسنا توضیح داد: الان هیچ مشكلی برای فروش اینترنتی بلیت هواپیما نیست و محاسبه دقیق میزان صدمه وارد شده به بخش هوایی احتیاج به آنالیز دقیق تر دارد.
وی اضافه كرد: معمولا از اوایل مهر ماه كه مدارس باز می شود سفرهای هوایی هم خود به خود كاسته می شود و می توان اظهار داشت كه الان در زمان پر تقاضا قرار نداریم. بنابراین قیمت بلیت هواپیما در سفرهای مختلف بسیار پایین بوده و در گاهی اوقات كمتر از كف نرخ تعیین شده به فروش می رسد.
به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، بعضی از شركت ها و سایت های فروش اینترنتی بلیت هواپیما چگونگی خرید بلیت و برنامه های خویش را به صورت پیامكی به مردم اطلاع رسانی كرده بودند.1398/09/04
15:03:17
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: اینترنت , سازمان , سایت , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است